Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Портал для мисливців, рибалок та любителів природи huntingukraine.com
“Зупини браконьєра!"
( 23 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 12908   
Субота, 25 квітня 2009 11:04

боротьба з браконьєрствомДля справжнього мисливця та рибалки боротьба з браконьєрством – святий обов’язок, оскільки це лихо зводить нанівець усі наші намагання зробити дикий світ багатшим. В рубриці Боротьба з браконьєрством -> (ліве меню порталу, посилання “Зупини браконьєра!”) шановні відвідувачі нашого порталу відтепер зможуть безпосередньо вказувати на кричущі випадки порушення мисливського законодавства. Вся ловецька громада  та природоохоронні органи будуть щиро вдячні, якщо Ви кількома рядками зазначите про випадок браконьєрства, свідком якого стали.

 

 
Фірма “MAZURY”та "HD Print Poligrafia": поліграфія для мисливця і не тільки
( 13 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 5486   
Вівторок, 11 серпня 2009 17:12
AFW MazuryПортал для мисливців, рибалок та любителів природи знайомить своїх читачів із польською поліграфічною фірмою, Агенцією фотографічно-видавничою «Мазури» (Agencja Fotograficzno - Wydawnicza "MAZURY" та "HD Print Poligrafia"), як існує на ринку вже майже два десятки років. Один із напрямів роботи студії - виготовлення наклейок, календарів, листівок, а також спеціального одягу для мисливців.
 
Мисливські патрони «Кречет»: ефективно, якісно, дешево
( 24 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 20989   
Вівторок, 04 серпня 2009 10:22

кречетНевдовзі початок сезону полювання. Усі мисливці ретельно готуються до цього свята. Заздалегідь закуповують усе необхідне. Чи не найважливішим у списку «що потрібно мені для полювання» є патрони. Так вже склалось, що більшість віддають перевагу іноземному виробництву, бо відверто кажучи, українське трохи відстає. Проте, не все так погано. Гідну конкуренцію закордонним фірмам складає український виробник. Нині наша розмова із директором ЗАТ «Мисливець» Романом Муляком, людиною, завдяки якій ось вже кілька років на полювання з гордістю можна брати вітчизняні мисливські патрони «Кречет».

 
ПЕРВИННА ОБРОБКА ДОБУТОЇ ДИЧИНИ
( 3 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 17354   
Четвер, 20 серпня 2009 14:11

pidgotovka_dychy_aДля кожного мисливця важливо не лише добути дичину, а й зберегти її, особливо у ранній осінній період полювання на пернату дичину, коли доводиться виїжджати з ночівлею. Існує багато способів збереження здобичі.

  • Заготівля дичини
  • Засолювання
  • Копчення
  • Сушіння

 

 
Боброві гони Львівщини
( 16 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 20484   
Вівторок, 29 квітня 2008 15:12

castorfiber3.jpgКолись побутувала приказка: ”Вбити бобра – не бачити добра!” Але колись вона не зупинила хапуг-браконьєрів, які у гонитві за цінним хутром і „бобровою струминою” виловили на наших теренах майже всіх звірів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 288
Powered by HuntingUkraine.com