Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Рибальство


Балансир для щуки
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 76   
Вівторок, 03 грудня 2019 14:38

Балансир для щукиБільшість рибалок взимку воліє ловити щуку на живця з використання жерлиць та інших відповідних снастей. Однак є і більш спортивний варіант риболовлі - ловля на балансир. Ця приманка дозволяє добитися відмінних результатів, якщо знати, де знайти рибу і як спокусити її на клювання. Однак перш за все потрібно правильно вибрати сам балансир.

 
Ловля плотви - цілий рік
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 320   
Вівторок, 08 жовтня 2019 09:58

Ловля плотвиПлотва - риба із сімейства коропових і класу лучеперих. Має підвиди: тарань, вобла та ін. Таку рибу ловити в великих кількостях можуть, в основному, вправні рибалки. Але все залежить від снасті, часу і бажання риби клювати.

 
3 основні моменти необхідні для успішної ловлі сома
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 550   
Вівторок, 20 серпня 2019 08:55

Ловля сомаХто не любить усамітнитися на природі в теплі літні дні, сидячи тихенько біля берега річки, спостерігати за поплавцем і з трепетом вивуджувати спійману рибку. У статті мова піде про хитрощі риболовлі на таку рибу, як сом.

 
Мої напрацювання в ловлі коропа на фідер і поплавок
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 450   
Вівторок, 17 вересня 2019 10:23

Ловля коропаКороп риба дуже примхлива і вибаглива риба. Ловити його досить нелегке заняття, особливо влітку. Якщо літо дощове, то це тільки ускладнює полювання на рибу цього виду. Короп дуже не любить зміни рівня води. Йому більше подобається постійність. В цій публікації хочу поділитись своїми напрацюваннями в ловлі коропа.

 
Ловля річного забіяки
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1060   
Понеділок, 27 травня 2019 15:16

Ловля окуняСкладно знайти такого любителя риболовлі, який би не стикався з окунем. Дійсно, його ареал проживання настільки широкий, а популяція така численна, що деякі професійні рибалки вважають його нікчемним паразитом, що заважає ловити "справжню рибу". І все-таки більшість любителів поважають цього хижака і з задоволенням "йдуть" на нього. Тепер докладніше про нього і про те, як і де його ловлять.

 
Powered by HuntingUkraine.com