Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Зброя і аксесуари


Шкода приціли Nikon
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 307   
П'ятниця, 22 листопада 2019 12:15
 
Добре слово про Манліхер
( 5 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 3207   
Четвер, 25 червня 2015 10:08

Steyr-MannlicherПовертаючись у давні традиції зброярства 14–го століття зустрінемо відоме ім'я Верндля, молодого відомого і талановитого зброяра Австрії, засновника в 1864р. фірми та нових іновацій в зброярстві. Йосиф Верндль разом із зброярем Карлом Голубом розробили відому казнозарядну гвинтівку, яка з 1867р. входить на озброєння австрійської армії і перебувала до кінця першої світової війни. Пізніше два відомі зброярі Фердінанд Манліхер та Отто Шинауер розробили на цьому заводі відому гвинтівку «Манліхер» - ікону зброярства минулого століття. В цей час вся зброярська справа Австрії займала провідне місце в світі, а зброярські заводи Австрії озброювали армії понад 20 країн світу. 

 
Все про приклади
( 15 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 9521   
Середа, 24 грудня 2014 10:24

ЗброяУ давнину приклади до зброї майже нічим не різнилися. Вони служили хіба для фіксації зброї до плеча. На сьогодні маємо зовсім іншу картину. Йдеться про дуже широкий вибір прикладів як за формою, так і за матеріалом. Цей великий діапазон створився в результаті тривалого теоретичного і практичного пошуків альтернативи. Отже, які приклади кращі за формою, матеріалом і призначенням? Спробуємо в цьому розібратися.

 
Хижа грація мисливських... кулеметів
( 10 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3756   
П'ятниця, 08 травня 2015 09:03

Хижа грація мисливських кулеметівМисливські смаки щодо зброї, як відомо, дуже різноманітні. Хтось надає перевагу класиці, комусь подобаються надсучасні, майже космічні бластери, а дехто лишається прихильником легендарних, перевірених багатьма війнами мілітарних зразків, перероблених у мисливські. І якщо стосовно гвинтівок та автоматів така цивільна модернізація стала вже досить звичною, то розширення спектру мисливських кулеметів нині викликає непідробний інтерес у любителів запаху пороху.

 
Навіщо мисливцеві коліматор?
( 10 Votes )
Написав Олександр Кудряшов Переглядів - 10305   
Неділя, 31 серпня 2014 14:34

Коліматор для мисливцяБагато мисливців ставши щаслими власниками гладкоствольної рушниці, рано чи пізно починають замислюватися, як її можна тюнінгувати. Перша ідея - встановити оптику. Але мені здається, оптичний приціл на гладкоствольній рушниці не має сенсу, і ось чому.

 
Powered by HuntingUkraine.com