Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Тварини


Олені карібу (північні Олені)
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9794   
Середа, 17 грудня 2014 12:28

Північний оленьОлені карібу - це крупні, красиві тварини яких ще називають північними, тому що вони обирають життя переважно в країнах з холодним кліматом.

 

Завдяки активній діяльності людини, що вторглася в сферу проживання оленів карібу, а також безконтрольному полюванню на них, кількість особин зменшилось настільки, що ці тварини виявились на межі зникнення. Однак дякуючи вчасно прийнятим мірам по їх збереженню, популяція оленів карібу поступово збільшується.

 
Вовки приймають рішення спільно, собаки - наказують і підкоряються
( 8 Votes )
Написав Science News Переглядів - 2663   
П'ятниця, 22 серпня 2014 12:29

Вовки - демократиВовки - це настільки загадкові тварини, що досліджувати їх життя і повадки вчені продовжують і по сьогодні, при цьому, вони не припиняють нас дивувати все новими та новими фактами та відкриттями. Не даремно про сірого вовка, якого людство знає тисячі років, існує стільки легенд і міфів, скільки не має про жодну іншу тварину. Щоправда, різні групи вчених можуть припускатись дещо різноманітних поглядів. Так, одні вважають, що вовки не такі розумні як вважалося, інші ж, припускають, що то вовки приручили людину. Проте як би там не було, той факт що вовки так чи інакше впливають на наше життя залишається доконаним, адже це все таки, санітари лісу... Останні дослідження вчених у сфері поведінки вовків показують різницю у ставленні до прийняття рішень зграєю собак, і вовків, що також становить певний інтерес, і зароджує сумніви щодо походження собаки від вовка.

 
Вовки виють, як хочуть
( 12 Votes )
Написав Current Biology Переглядів - 6762   
Вівторок, 27 серпня 2013 12:36

Вовки виють як хочутьВсі знають, що вовки виють, але ніхто не знає, чому вони це роблять. Точніше, якісь здогади у біологів на цей рахунок були завжди, і не одне дослідження присвячене вовчому виттю. Скажімо, приблизно 50 років тому вперше було висловлено припущення, що вовче виття - це спосіб підтримки і зміцнення соціальних зв'язків, особливо тоді, коли тварини виявляються розділені. Крім того, виявилося, що характер виття залежить від розміру зграї і присутності домінантної особини.Однак вчених все одно мучило одне і те ж питання: вовче виття - це свідомий акт чи просто рефлекс на щось, наприклад, на стрес?

 
Дика дружба вовка і ведмедя
( 10 Votes )
Написав Lassi Rautiainen Переглядів - 2844   
Вівторок, 08 жовтня 2013 09:10

Дика дружба сірого вовка і ведмедяУ природі навіть дружба між такими різними тваринами, як бурий ведмідь і сірий вовк, що є споконвічними потенційними суперниками, теж можлива.

 

Ці знімки вдалося зробити відомому фінському фотографу дикої природи Лассі Раутіайнену (Lassi Rautiainen) десь у лісових нетрях Північної Фінляндії. Він став свідком незвичайної дружби між молодим бурим ведмедем і вовчицею. 56 - річний фотограф протягом десяти днів спостерігав, як двоє найвідоміших хижаків, які є потенційними конкурентами і навіть ворогами в умовах дикої природи, влаштовували кожен вечір «романтичні вечері», ділячись, спійманою здобиччю один з одним.

 

 

 

 
Як стародавні вовки людей приручали
( 19 Votes )
Написав National Geographic Переглядів - 6136   
Вівторок, 05 березня 2013 17:01

Вовк в лісіХто ж зробив перший крок? 

 

Брайан Хейр і Ванесса Вудс з Університету Дьюка (США) виступили з обгрунтуванням не те що нової, але все ще не надто очевидної гіпотези про те, що не людина приручала домашніх тварин. Все було прямо навпаки.


У книзі «Собачий геній» (The Genius of Dogs) вчені, як випливає з назви, сконцентрувалися на проблемі доместикації кращого друга людини.

-----

Интересуют кухни на заказ в Киеве? Компания "Эфес" производит мебель из экологических материалов на любой вкус и кошелек. Ознакомиться с предложением компании можно на сайте по ссылке что выше. Преимуществ множество - собственное производство, экологические материалы, безупречная репутация, высокое качество, доступные цены ...

-----

 
Powered by HuntingUkraine.com