Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Положення про громадських мисливських інспекторів
( 1 Vote )
Написав Яворський В. Переглядів - 12325   
Вівторок, 04 серпня 2009 15:01

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Це Положення, розроблене відповідно до статті 38 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", встановлює порядок призначення спеціально вповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі мисливського господарства та полювання, його територіальними органами громадських мисливських інспекторів (далі - інспектори) і визначає їх права та обов'язки.

1.2. Інспектори призначаються з метою сприяння спеціально вповноваженому центральному органу виконавчої влади в галузі мисливського господарства та полювання та його місцевим органам у здійсненні контролю за полюванням.

1.3. Загальне керівництво і контроль за діяльністю інспекторів здійснюється Управлінням мисливського господарства Держкомлісгоспу України, відділами мисливського господарства Комітету з лісового та мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласних управлінь лісового господарства, державних лісогосподарських об'єднань та Севастопольським державним лісомисливським господарством.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ МИСЛИВСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ

2.1. Інспектори призначаються з мисливців, які виявили бажання бути інспекторами. Кандидатури інспекторів, за рекомендацією користувачів мисливських угідь, подаються мисливствознавцем у районі на затвердження керівництву Комітету з лісового та мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласних управлінь лісового господарства, державних лісогосподарських об'єднань, Севастопольського державного лісомисливського господарства, Управління мисливського господарства Держкомлісгоспу України.

2.2. Комітет з лісового та мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласні управління лісового господарства, державні лісогосподарські об'єднання, Севастопольське державне лісомисливське господарство, Управління мисливського господарства Держкомлісгоспу України після співбесіди з кандидатом в інспектори та позитивного рішення видають йому посвідчення встановленого зразка (додаток), яке підтверджує повноваження інспектора. У ході співбесіди перевіряються знання кандидата в інспектори з основ законодавчих актів та нормативних документів, що регулюють проведення полювання, охорону і використання мисливських тварин.

2.3. Управління мисливського господарства Держкомлісгоспу України видає посвідчення інспектора, яке має дію на території України. Голова Комітету з лісового та мисливського господарства Автономної Республіки Крим, начальник обласного управління лісового господарства, генеральний директор державного лісогосподарського об'єднання, директор Севастопольського державного лісомисливського господарства видають посвідчення інспектора, яке має дію відповідно на території Автономної Республіки Крим, області, м.Севастополя.

2.4. Облік інспекторів і виданих їм посвідчень ведеться в Управлінні мисливського господарства Держкомлісгоспу України, Комітеті з лісового та мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласних управліннях лісового господарства, державних лісогосподарських об'єднаннях, Севастопольському державному лісомисливському господарстві.

2.5 Керівництво роботою інспекторів на території адміністративного району покладене на мисливствознавця в районі, який:

а) керує підбором і згрупуванням інспекторів у населених пунктах району;

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com