Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про міжнародні змагання серед лягавих собак по куріпці ранга CACIT
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9950   
Вівторок, 07 вересня 2010 15:24

. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Українські міжнародні змагання серед лягавих собак по куріпці рангу САСІТ (надалі - Змагання) проводяться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі – ФМСУ) за згодою Міжнародної Кінологічної Федерації (FCI) та взаємодією з Кінологічною Спілкою України (КСУ) на правах колективного члена КСУ та у рамках «Договору про колективне членство та взаємодопомогу» від 07 листопада 2007 року  з метою:

 

 • Визначення кращих представників серед лягавих собак за їх робочими якостями для подальшого використання у племінній роботі для поліпшення племінного поголів’я.
 • Поширення зв’язку між FCI, КСУ та ФМСУ та вивчення досвіду КСУ, FCI при підготовці таких чемпіонатів.
 • Популяризація серед власників собак системи оцінки робочих якостей собак яка використовується FCI на міжнародних змаганнях.
 • Поліпшення міжнародних зв’язків з мисливського собаківництва.

 

Змагання проводяться з 25 по 26 квітня 2010р. Місце проведення – мисливські угіддя Євпаторійської місцевої організації КРООР.

Місце розташування Оргкомітету змагань та учасників за адресою: АР Крим, м. Чорноморськ, вул. Кооперативна, б. 2-Б („Будинок мисливця”). Контактні телефони по розташуванню: (050) 642 33 60 – Грищенко Федір Миколайович, (095) 542 74 78 – Капітонова Наталія Василівна.

Розміщення учасників за бажанням на базі (вартість проживання – до 100 грн.) або у наметовому містечку поблизу м.Чорноморськ.

 

Відкриття САСІТ відбудеться - 25.04.2010р. Експертиза собак в полі - 25-26 квітня 2010р.

 

Участь собаки в кожному конкурсі сплачується окремо.

 

Для часткового відшкодування збитків, пов’язаних з проведенням змагань, встановити внесок у розмірі  250 грн. (50% від собівартості участі) – для індивідуальних та колективних членів ФМСУ, КСУ за першу собаку та 225 грн. за кожну наступну. Для учасників із закордону розмір грошового внеску становить 300 грн. одну та 275 за кожну наступну собаку.

Грошові внески приймаються відповідальною особою при організаційному комітеті Чемпіонату.

 

Заявка (Додаток 1) на участь у Змаганнях повинна бути подана заздалегідь до 23.04.2010 р на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , факсом (044) 496 41 19.

З метою заохочення більшого числа учасників до конкретного змагань, власники собак які не змогли своєчасно отримати інформацію стосовно цього САСІТ, а також іноземні учасники мають право подати заяву та сплатити грошовий внесок на місці, до моменту відкриття САСІТ.

 

Власники лягавих собак, які мешкають на території України, повинні бути членами ФМСУ, КСУ чи організацій, які є колективними членами ФМСУ та КСУ.

 

2. ОРГАНІЗАЦІЯ. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. 

 

В конкурсах приймають участь собаки, які:

 

 • записані або зареєстровані в Племінних книгах організацій, признаних у FCI.
 • з оцінкою екстер’єру не менше ніж «дуже добре».
 • собаки у віці від 15 місяців до 10 років включно, порід стандартизованих в системі FCI.

 

Для цього необхідно надати організаторам копію родоводу відповідного зразка, або передати організатору оригінал та копію титульного листа кваліфікаційної робочої книги, яка видана організацією – представником FCI в країні видачі і із відповідним штампом, мати номер, дату видачі та підпис відповідної особи.

 

Змагання складаються з окремих конкурсів. Острівні та континентальні породи лягавих змагаються окремо в різних конкурсах.

Конкурси проводяться по дисципліні «Quêle de chasse» «Мисливський пошук» для континентальних лягавих, та “Grande Quete” – «Великий пошук»

Вид дичини: куріпка

Конкурси проводяться як парні так і соло.

На даних змаганнях кожен конкурс складається тільки з однієї групи.

Кожен день змагань проходять окремі конкурси з наданням титулу САСІТ, R.CACIT (САСТ, R.CACT):

 

25 квітня:

А) Острівні лягаві – Великий пошук, парні пуски

Б) Континентальні лягаві – соло пуски

 

26 квітня:

А) Острівні лягаві – Великий пошук, парні пуски

Б) Континентальні лягаві – соло пуски

 

Ведучому дозволяється приймати участь в один день тільки в двох конкурсах із всіх. Відмова від участі с поверненням коштів можлива за умови попередження оргкомітету за 5 днів до початку змагань. Однак, течні суки, поранені та хворі собаки, при представлені медичного свідоцтва, мають можливість вийти з участі з  поверненням грошових коштів заявникові, якщо про це було заявлено вранці, в день початку змагань.

 

Течні суки, за бажанням власників, можуть бути представлені тільки між собою в кінці конкурсу, якщо організатора попередили рано вранці до жеребкування.

До змагань не допускаються собаки агресивні, страждаючі інфекційними хворобами, належні дискваліфікованим власникам.

Собаки повинні знаходитися у місці збору, коли їх кличуть по списку. Вони повинні бути постійно в розпорядженні судді, в іншому разі, вони можуть бути позбавлені участі по рішенню судді на його розсуд.

FCI офіційно затвердить отримані нагороди тільки тоді, якщо на змаганнях, в кожному конкурсі, було представлено не менш ніж 6 собак.

 

Послідовність виступу в групі визначається жеребкуванням, а розподіл собак між групами організаторами.

Число собак в конкурсі не може перевищувати 15-ти, або 15 пар в залежності від типу конкурсу.

Конкурс має обов’язково пройти в один день, за винятком форс-мажора.

 

3. ЕКСПЕРТИЗА

 

Оцінка робочих якостей лягавих собак проводиться згідно з правилами та регламенту проведення міжнародних змагань собак лягавих порід затверджених в FCI.

Експертизу в собак в полі здійснюють судді FCI:

 

Foutris Ioannis  (Греция), суддя  FCI. Головний суддя острівних лягавих.

Грановський В.К. - (Україна), суддя  FCI. Головний суддя континентальних лягавих.

Александров Б.П. - (Україна), суддя  FCI. 

Іванов Г.Е. – (Україна), суддя FCI.

 

Забороняється використання ведучим будь яких приладів для корекції поведінки собаки. Ведучий повинен завжди виконувати вказівки суддів, має можливість віддавати команди голосом або свистком не заважаючи конкуренту. В парних пусках ведучі повинні находитись поруч пліч о пліч.

Після кожної виконаної собакою роботи, ведучій повинен взяти її на поводок та підійти до головного судді.

 

Перший пуск повинен бути не менш ніж 15 хвилин, якщо собака не зробить помилку, за яку дискваліфікують, або виступає не в ноті конкурсу.

В парних конкурсах, якщо одна з собак дискваліфікована до кінця раунду, то її конкурент свій невикористаний час у повторному пуску, після першого проходу всіх пар групи, та по виклику судді.

 

Судді мають право викликати собак стільки раз та на такий час, який вони вважають необхідним, щоб кваліфікувати собаку на одному пуску.

Судді самостійно вирішують обсяг часу повторного пуску.

4. ПРИСУДЖЕННЯ НАГОРОД. КВАЛІФІКАЦІЯ.

 

Жодна собака не буде класифікована, якщо не зробить хоч би одну роботу по куріпці.

Кожен виступ собаки в полі розцінюється одним з варіантів:

 

 • Відмінно (Exc) з або без САСІТ, САСТ
 • Відмінно (Exc) з або без R.САСІТ, R.CACT
 • Дуже добре (TB),
 • Добре (B),
 • СQN (Сертифікат натуральних здібностей),
 • EL - дискваліфіковано
 • NC – не кваліфіковано

 

Міста в кожній групі розподіляються тільки серед перших чотирьох кваліфікованих собак з оцінками не нижче «Дуже добре».

Отримати САСІТ (САСТ) може собака, яка показала відмінний, першокласний, з несуттєвими помилками виступ. Титули R.CACIT (R.CACT) отримує друга.

Оскільки жоден конкурс не поділен на групи, то собака яка отримала титул САСІТ (R.CACIT) автоматично отримує і титул САСТ (R.CACT).

Всі собаки, які отримали кваліфікацію не нижче «дуже добре», за бажанням отримують у організаторів диплом за робочі якості, який надає право на отримання після додаткової оплати сертифікату за робочі якості міжнародного зразку звернувшись до головного офісу КСУ.

Наприкінці кожного конкурсу Головний суддя змагань повинен оголосити та прокоментувати результати та дати організаторам кваліфікації собак, які отримали до того моменту, поки судді не роз’їдуться.

За організаторами та спонсорами остається право оголошувати додаткові призи для учасників змагань.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com