Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Порядок проведення полювання на пернату дичину на території Криму в сезон 2008/2009
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11312   
Четвер, 24 липня 2008 10:36

Встановлено порядок проведення полювання на пернату дичину на території Криму в мисливський сезон 2008/2009 року. Відповідний наказ видав Республіканський комітет Криму з лісового і мисливського господарства. Як повідомив УНІАН прес-секретар Рескомлісу Максим Головань,

 

 з 23 серпня 2008 року по 23 січня 2009 року дозволено полювати на гусей, з 23 серпня по 27 грудня - на качок, лисуху і куликів. 23 серпня - 26 жовтня можна полювати на перепела. Менший термін відведений для полювання на куріпку сіру і фазана: з 4 жовтня по 27 грудня включно.

Наказом Рескомітету затверджені дні полювання: субота, неділя і середа. Один мисливець за день полювання може добути дичину в межах встановленої норми: гусей - 3 штуки, куріпок – 3, фазанів – 3, качок – 5, лисух – 7, куликів – 10, голубів – 15, перепелів – 15. Полювання на пернату дичину дозволено проводити за картками, які видаються безпосередньо користувачами мисливських угідь в межах встановленої пропускної спроможності цих угідь.

Мисливці повинні пам'ятати: всі види полювань необхідно проводити з обов'язковою реєстрацією, включаючи попередню (перед початком полювання), а також реєстрацію результатів полювання. «У місцях зимівлі диких гусей на Азово-Чорноморському побережжі полювання на них дозволяється тільки на суходільних ділянках і внутрішніх водних об'єктах із засідки в світлий час доби», - повідомив Головань. На сьогоднішній день в Криму зареєстровано 39 мисливцекористувачів.

 

/Главред  / http://www.huntingukraine.com/go2.php?http://ua.glavred.info/archive/2008/07/23/213956-4.html

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com