Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про проведення полювання на пернату дичину на території Чернігівській області в сезон 2008/2009
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11330   
П'ятниця, 01 серпня 2008 15:48

В Чернігівській області відкривається полювання на пернату дичину
9 серпня о 18-00 годині в Чернігівській області відкривається полювання на пернату дичину, яке буде проводитися в угіддях лише тих користувачів, які мають у наявності матеріали діючого мисливського упорядкування.  

З 45 користувачів мисливських угідь, не мають мисливського упорядкування ДП "Борзнянське лісове господарство" та ДП "Прилуцьке лісове господарство". 

Встановлено терміни полювання: 

- на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохаля), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепа, чайки (рос. чибис), лежня, дерихвоста, поручайника, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) – з 18-ї години 9 серпня до 30 листопада 2008 року включно;

- на гусок: сіру, білолобу велику, гуменника – з 18-ї години 9 серпня до 30 листопада 2008 року включно;

- на перепілку – з 18-ї години 9 серпня до 26 жовтня 2008 року включно.

Днями полювання є субота, неділя й середа. 

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей – 3, качок – 5, лисок – 6, куликів – 10, голубів – 10, перепілок – 10. 
Державна екологічна інспекція в Чернігівській області попереджає, що за порушення правил полювання, відповідно до Законодавства України, передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 34 до 680 грн, або позбавлення права полювання до 3-х років, а у разі незаконно добутої дичини – ще й сплата за заподіяні тваринному світу збитки та закликає мисливців перед натисканням на гачок рушниці переконатися, що пострілом не буде знищено рідкісного, занесеного до Червоної книги України, або забороненого для полювання птаха.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com