Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про проведення полювання на пернату дичину на території Севастополя в сезон 2008/2009
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10338   
Четвер, 07 серпня 2008 18:33

Державна екологічна інспекція в місті Севастополі повідомляє про те, що 16 серпня з 14-00 години в Севастополі згідно з наказами Державного комітету лісового господарства України “Про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008/2009 року” та ДП «Севастопольського дослидного лісомисливського господарства» починається сезон полювання.
На період мисливського сезону 2008-2009 років створюється оперативна рейдова група Держекоінспекції для боротьби з браконьєрством під час полювання на пернату дичину та щодо виявлення небезпечних хвороб (пташиний грип). У ході рейдових перевірок група буде перевіряти наявність у мисливців відстрілочних сезонних або разових путівок, документів на зброю, паспорти мисливських собак, щорічну контрольну картку обліку здобутої дичини, а також пропускну можливість мисливських угідь, як на пунктах реєстрації і на мисливських ділянках. За кожне порушення правил полювання мисливець буде притягнутий до адміністративної відповідальності на підставі статті 85 Кодексу України об адміністративних правопорушеннях.
Особлива увага держінспекторів приділяється заходам щодо попередження лісових пожеж. Усім мисливцям потрібно дотримуватися вимог статті 77 Кодексу України об адміністративних правопорушеннях, а саме не використовувати під час полювання повстяні пижі, не палити та не розводити багать у лісі, крім спеціально обладнаних місць, не заїжджати автотранспортом на територію, що належить до лісового фонду. За порушення вимог пожежної безпеки передбачено адмінштраф у розмірі від 51 до 170 гривень.

 


Читайте також:

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com