Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про проведення полювання на пернату дичину на території Львівської області в мисливський сезон 07/08
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15652   
Неділя, 27 квітня 2008 02:57
ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ
ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
НАКАЗ

16 липня 2007 року м. Львів № 4
Про проведення полювання на пернату дичину на території Львівської області в мисливський сезон 2007/2008 року.


Відповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання", та наказу Держкомлісгоспу України від 09.07.2007 року № 224 "Про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2007/2008 року", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.07.2007р. № 788/14055,НАКАЗУЮ:

1. Установити такі строки полювання:

1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, нерозня (качки сірої), широконіски, шилохвості, креха малого та середнього), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника (довгоніг), шилодзьобки (чоботар), кульонів (кроншнепів), чайки, лежня, дерихвостів, коловодників лісового (чорниша), ставкового (поручайника), болотного (фіфі), крем'яшника, перевізника, пісочників (зуйкІв) (морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) - з 18-ї години 11 серпня до 31 грудня 2007 року.

1.2. На гусей: сіру, білолобу велику, гуменника - з 11 серпня 2007 року до 28 січня 2008 року.

1.3. На перепілку - з 18-ї години 11 серпня до 1 листопада 2007 року.

1.4. На пернату дичину, вирощену на фермах і випущену в мисливські угіддя "під постріл" - з 1 серпня до 31 грудня 2007 року.

2. Установити, що:

2.1. Полювання проводиться за наявності в користувачів угідь матеріалів діючого мисливського упорядкування.

2.2. Днями полювання є субота і неділя, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додаткові дні полювання - середа та четвер. На вальдшнепа та перепілку, в місцях іх масової висипки - усі дні тижня (за згодою користувача мисливських угідь).

2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

гусей - 3; куликів - 10;

качок - 5; голубів - 15

лисок - 5; перепілок - 15;

2.4. Норму добування одним мисливцем за день полювання, пернатої дичини вирощеної на фермах і випущеної в мисливські угіддя "під постріл" встановлює користувач мисливських угідь.

2.5. Відстрільні картки на добування пернатої дичини видаються мисливцям безпосередньо користувачами мисливських угідь із зазначенням у них терміну та місця здійснення полювання, відповідно до пропускної спроможності мисливських угідь, погодженої з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Львівській області і Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

2.6. Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, дні полювання, норми добування птахів, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються укладеними договорами, що підписуються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь на підставі Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям, затверджених наказом Держкомлісгоспу України, від 9 вересня 1999 року № 83, і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 1999 року, за № 714/4007, (зі змінами та доповненнями).

2.7. Відстріл диких птахів для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу України від 9 жовтня 2001 року № 94, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за № 900/6091.

3. Заборонити полювання :

3.1. На ставі "Янів" Львівського ВАТ "Облрибокомбінат";

3.2. В орнітологічному заказнику місцевого значення "Чолгинський" Яворівського району;

3.3. На озері "Глинна-Наварія" Пустомитівського району;

3.4. На території відтворюючих ділянок;

3.5. На відстані ближче 200 м від будівель населених пунктів та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей.

4. Сектору мисливського господарства апарату управління, директорам підприємств безпосереднього підпорядкування у співпраці з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, Державною екологічною Інспекцією в Львівській області та органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами затверджених норм добування пернатої дичини, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

4.1. За поданням користувачів мисливських угідь визначити порядок та місця проведення полювання на пернату дичину в сезоні 2007/2008 року з урахуванням місцевих умов та вимог Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення головним чином, як середовища існування водоплавних птахів (ратифікована Законом України від 29.10.1996№ 437).

4.2. Подавати пропозиції начальнику Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства про закриття полювання на окремий вид або всі види пернатої дичини в мисливських угіддях окремого користувача, району при виникненні або загрозі поширення особливо небезпечних хвороб, у тому числі спільних для тварин і людей.

4.3. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь встановлені терміни та порядок здійснення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2007/2008 року. Провести з цих питань семінари-інструктажі.

5. Користувачам мисливських угідь:

5.1. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Львівській області та Львівським ОУЛМГ.

5.2. Установити місця та порядок проведення полювань, конкретні дати відкриття та закриття полювання на той, чи інший вид пернатої дичини, дні полювання, норми добування пернатої дичини у межах визначених цим наказом і до початку відкриття полювання на пернатих представити сектору мисливського господарства управління;

5.3. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо небезпечних хвороб. Сезон полювання починати з підтвердження відповідними державними органами ветеринарної медицини згідно із Законом України "Про ветеринарну медицину".

5.4. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення відстрільних карток, організації та здійснення полювання. Видавати мисливцям відстрільні картки із зазначенням у них терміну та місця здійснення полювання.

5.5. Забезпечити належну охорону державного мисливського фонду, організацію полювання та суворе дотримання мисливцями правил полювання і техніки безпеки. Допускати до полювання мисливців за наявності в них документів на право полювання, передбачених статтею 14 Закону України «про мисливське господарство та полювання».

5.6. З метою зменшення втрат дичини видавати відстрільні картки на добування пернатої дичини в першу чергу мисливцям, які мають мисливських собак;

5.7. Проводити обов'язкову реєстрацію мисливців перед початком полювання та облік добутої ними дичини в контрольних картках обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Бурмаса В.Р.

 

Начальник Львівського обласного управління лісового господарства

А.М.Дейнека.ПОГОДЖЕНО:
Начальник Державного управління охорони навколишнього природного
середовища у Львівській області

Б.М.Матолич. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com