Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про проведення полювання на пернату дичину на території Черкаській області в сезон 2008/2009
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12437   
Понеділок, 11 серпня 2008 18:37
 
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
ЧЕРКАСЬКЕ   ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
         ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
 
 
 
Н А К А З
 
21.07.08                              м. Черкаси                                           45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Про проведення полювання
на пернату дичину в
мисливський сезон 2008/2009 року
 
 
 
            Відповідно до Закону України “Про мисливське господарство та полювання” і Положення  про Державний комітет лісового господарства України, затвердженого Указом Президента України від 14 серпня 2000 року за № 969 та наказу Державного комітету лісового господарства України “Про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008/2009 року від 18 червня 2008 року № 138, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 липня 2008 за № 586/15277.        
                       
НАКАЗУЮ:
 
  1. Установити такі строки полювання:
На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохаля), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепа, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем`яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого,   галстучника), голубів ( крім голуба-синяка ) – з  18-ї години  09 серпня  до 28 грудня  2008 року включно.
На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника – з  18-ї години  9 серпня до 28 грудня  2008 року включно.
На перепілку – з  18-ї години  9 серпня до 27 жовтня 2008 року включно.
 
Установити, що:
 
2.1. Полювання проводиться за наявності в користувачів угідь матеріалів діючого мисливського упорядкування.
 
2.2.Днями полювання є субота, неділя й середа.
 
2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:
гусей –3;                                                 куликів –10; 
качок – 5;                                     голубів – 15;
лисок – 7;                                                перепілок-15.
                                                     
                                                                      
2.4. Норму добування одним мисливцем за день полювання, пернатої дичини вирощеної на фермах і випущену в мисливські угіддя “під постріл” установлює користувач мисливських угідь.
 
2.5. Відстрільні картки на добування пернатої дичини видаються мисливцям безпосередньо користувачами мисливських угідь відповідно до пропускної спроможності мисливських  угідь.
 
2.6. Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, дні полювання, норми добування тварин, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь на підставі цього наказу та Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям, затверджених наказом Держкомлісгоспу України 09 вересня 1999 року № 83, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 1999року за № 714/4007 (зі змінами та доповненнями).
 
2.7. Відстріл диких птахів для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 9 жовтня 2001 року №94, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за №900/6091.
 
3. Державним підприємствам лісового господарства:
 
3.1. За узгодженням з державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області та управлінням ветеринарної медицини в Черкаській області, з урахуванням епізоотичної ситуації в регіоні:
-               установити конкретні дати відкриття та закриття полювання, дні полювання, норми добування пернатої дичини у межах, визначених цим наказом;
-               за поданням користувачів мисливських угідь визначити порядок та місця проведення полювання на пернату дичину в сезоні 2008/2009 року з урахуванням місцевих умов та вимог Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення головним чином як середовища існування водоплавних птахів (ратифікована Законом України від 29.10.1996 №437);
-               закривати полювання на окремий вид або всі види пернатої дичини в мисливських угіддях окремого користувача, району та регіону при виникненні або загрозі поширення особливо небезпечних хвороб, у тому числі спільних для тварин і людей.
 
3.2. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів області та районів  встановлені терміни та порядок здійснення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008/2009 року.
 
3.3. Провести з користувачами мсливських угідь регіону наради з питань відкриття та проведення полювань, дотримання техніки безпеки на полюванні відповідно до Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 2 квітня 2007 року №129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2007 року за № 389/13656.
 
      3.4. У співпраці з Державною екологічною інспекцією, державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області та органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь вимог законодавства  при видачі відстрільних карток, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування пернатої дичини, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.
 
      4. Користувачам мисливських угідь:
 
      4.1. Установити місця та порядок проведення полювань, конкретні дати відкриття та закриття полювання на той чи інший вид пернатої дичини, дні полювання, норми добування пернатої дичини у межах, визначених наказом Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 
      4.2. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з територіальними органами лісового господарства та Міністерства охорони навколишнього середовища України.
 
      4.3. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо небезпечних хвороб. Сезон полювання починати з підтвердження відповідними  державними органами ветеринарної медицини згідно із Законом України “Про ветеринарну медицину”.
 
      4.4. Забезпечити дотримання порядку обліку й видачі відстрільних карток, обліку добутої дичини, організації та здійснення полювання. Видавати мисливцям відстрільні картки із зазначенням у них конкретної дати та місця здійснення полювання.
 
4.5. З метою зменшення втрат дичини видавати відстрільні картки на добування пернатої дичини в першу чергу мисливцям, які мають собак мисливських порід.
 
      4.6. Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців  і проведення їм інструктажів з питань техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійсненні полювань.
 
      4.7. Допускати до полювання мисливців за наявності в них документів на право полювання, передбачених статтею 14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання.
 
      4.8. Забезпечити належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання й техніки безпеки.
 
5.      Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідувача сектору мисливського господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Костенка К.С.
 
 
 
Начальник Черкаського
обласного управління лісового
та мисливського господарства                                                                             І.В. Шиятий
 
 
Наказ зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Черкаській області 25 липня 2008р. за №20/1501

Читайте також:

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com