Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про проведення полювання на пернату дичину на території Вінницькой області в сезон 2008/2009
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14337   
П'ятниця, 15 серпня 2008 14:23

Наказом по Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства
№ 30 від 16.07.08 р. відкривається полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008 року.

Встановлено такі строки полювання: з 18 години 9 серпня до 9 листопада – на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохаля), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепа, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-шпака); на гусок сіру, білолобу велику, гуменника;
З 18-ої години 9 серпня до 9 листопада включно – на перепілку;
З 4 жовтня до 9 листопада включно – на фазана.
Днями полювання є середа, субота, неділя. Визначено норму добування пернатої дичини для одного мисливця на день полювання: гусей (1), фазанів (1), качок (5), куликів (10), голубів і перепілок по 15 шт. Фазанів-самок відстрілювати заборонено. З метою зменшення втрат дичини відстрільні картки на добування пернатої дичини в першу чергу видаватимуться мисливцям, які мають мисливських собак.
Наказом визначено перелік водоймищ, зоологічних, орнітологічних заказників та пам’яток природи, на яких полювання заборонено: Вінницький район («Буго-Деснянський») – ділянка р. Десна в межах с. Сосонка до місця впадання в р. Південний Буг та 50-метрова зона навколо неї; Жмеринський («Мовчани», «Лебединний», «Згарський» - ставки с. Мовчани та 50-метрова зона навколо них, с. Потоки і Рижавка та 500-метрова зона навколо них. Заплава р. Згар від межі з Хмельницькою областю до автошляху «Бердичів-Могилів-Подільський» та 200-метрова зона навколо неї; Козятинський («Курочка») – став поблизу с. Збараж та кілометрова зона навколо нього; Літинський («Згарський») – заплава р. Згар від межі з Хмельницькою областю до автошляху «Бердичів-Могилів-Подільський» та 200-метрова зона навколо неї. Верхній Микулинецький став та кілометрова зона навколо нього. Заплава р. Згар між Нижнім Микулинецьким ставом і вершиною ставу «Петрик» та 200-метрова зона навколо неї; Могилів-Подільський («Озеро») – став с. Тропове та кілометрова зона навколо нього; Оратівський («Синарна») – ставок на околиці с. Синарна та кілометрова зона навколо нього; Погребищенський («Гопчиця») – ставки с. Гопчиця та кілометрова зона навколо них; Теплицький («Левада», «Бутова») - став поблизу с. Брідок та каскад ставків в долині між смт Теплик, с. Росоша і Василівка та кілометрова зона навколо них; Тростянецький («Тростянецький») – ставки смт Тростянця та кілометрова зона навколо них; Хмільницький («Сандрацьке») - Сандрацьке водосховище та кілометрова зона навколо нього.
Користувачів мисливських угідь зобов’язано погодити з землекористувачами перелік водойм, на яких полювання дозволено. Сезон полювання розпочинається з підтвердження відповідними державними органами ветеринарної медицини.

 


Читайте також:

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com