Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про проведення полювання на пернату дичину на території Закарпатській області в сезон 2008/2009
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10488   
Понеділок, 18 серпня 2008 13:03

У Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області відбулася нарада, на якій головні екологи, ветеринарні лікарі та лісівники краю проводили для всіх користувачів мисливських угідь інструктаж щодо встановлених термінів та порядку здійснення полювання в сезон 2008-2009 років.

 

  Природоохоронці встановили, що на качок, лиску, куликів, голубів та гусок мисливцям дозволено полювати з 18-ї години 9, 10, 17 та 24 серпня цього року, на перепілок – до 27 жовтня, а на куріпок сірих і фазанів – з 12 жовтня до 28 грудня. Для охочих добути качку чи гуску у холоднішу пору року, строки полювання продовжено з 12 жовтня до 28 грудня.

 

  Днями полювання є неділя, а для мисливців-власників собак лягавих порід і спаніелів, що мають допуск до полювання, визначено додаткові дні – це середа та субота. За словами першого заступника начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Йосипа Повхана, полювати дозволено в Ужгородському, Мукачівському, Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Хустському та Тячівському районах. Крім того, встановлено норми добування пернатої дичини: один мисливець за день полювання не може добути більше як, наприклад, 1 фазана чи 3 качок.

 


Читайте також:

 Коментарі  

 
#1 vanya 24.04.2009 20:28
у 2008 році в хустському рн було 2 виходи відкриття іще 1неділя потім закрили
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com