Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Наказ Рескомлісу Автономної Республіки Крим - полювання на хутрового звіра
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10208   
Вівторок, 28 жовтня 2008 19:08

16 листопада згідно з наказом Рескомлісу Автономної Республіки Крим № 56 від 28.05.2008 р. погодженого Рескомприроди Криму на території Автономної Республіки Крим відкривається сезон полювання на хутрових звірів.
Днем проведення полювання є неділя, а для власників мисливських собак при полюванні на лисицю та єнотовидну собаку, додатковий день полювання – субота.
Норма відстрілу, як і раніше становить: зайця-русака один, одним мисливцем за день полювання, лисиці та єнотовидних собак не лімітовано.
Усім прихильникам полювання та користувачам мисливських угідь нагадуємо, що при проведенні полювання необхідно строго дотримуватись норм та вимог чинного законодавства.
Інспекторами Рескомприроди Криму з залучанням працівників МВС будуть проводитись регулярні рейди по виявленню та недопущенню фактів браконьєрства та інших порушень ведення полювання та мисливського господарства.
Закликаємо усіх любителів природного середовища. Про усі наявні порушення при проведені полювання просимо дзвонити на номер Рескомприроди Криму (0652) 27-24-29.

 


Читайте також:

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Загальне законодавство

Інші нормативно-правові акти

Кінологія (законодавсвто, інструкції, правила)

Законодавство для мисливців

Регіональні розпорядження

Powered by HuntingUkraine.com