Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Стрийкове польовання
( 2 Votes )
Написав ІГОР Переглядів - 3664   
Субота, 02 травня 2009 03:53

Стрийко ладнали шроти. Назавтра з Яндрухом мали йти на дика. Припильнували його вчера, як пив з потока воду.
Свинське мнясо, то є добрий присмак. Троха го чути вітром, але як вміти добре пририхтувати й є в хаті шо випити, то сміло можете приймати гостей. Сто процент гварантія - хлопа за вуха не відтягнете від миски.
Єднак, ближе до діла. Стрийкова фузия на дві люфи. Правда, права рурка має блуд - шріт відлітає на бік й було вже не раз, жи ціляли стрийко в заяця, а калічили свою собаку Хамулу. Мали моцні заряди. Як вкрав єм раз пороху від фузиї, жиб встрілити з моздіра,  то гепнуло так, жи ледво згасили нашу стодолу. А старій Штудрисі мусіли давати нюхати нашатир.

 


Шроти на диЍ а йдуть дубельтові - з шрібки, альбо з австрійського цвяха. Такий патрон лишає від баняка єдні вуха, а від качки йно ся лишає пір"я й дзюбак... І ще сильно свище, як йде такий шріт: сука зі страху впускає вуха й дре під собою землю. Стрийкові ся рве терпець і без те мастить відразу на два ценглі. Дуже било в рамено, й він падав навознак.
В четвертій зраня, прийшов Яндрух. Надворі йно сіріло... Стрийко повідали Яндрухові, як ся має справувати: "Я буду добирався рікою, на плоті. Ти возьмеш мою Хамулу й зайдеш з ліса."   "Прошу тя, ціляй в риляк, межи вочи, - каже Яндрух, - інакше будем мали біду й не дамо ради втікнути."
Яндрух випив два бойдики на вспокоїння, повтирав губи, зачепив собаку на шнурок і пропав в хащах. Стрийко стягнули на воду пліт і підперлися вориною.
Дик великий, розчіхраний з двома кливаками, смакував воду. Стрийко виставив люфи. Волосся на голові зі страху здійняло шапку. Встрілила фузия... Лівий шріт перевернув граба, правий засвистав і полетів по лісі - через якусь хвилю там скричав Яндэ ух. Дик скочив на воду. Фаля перевернула пліт.
Того дня в селі думали, жи відкрилася нова спортова дифіляда. Яндрух летів спереду, до руки мав прив"язаний шнурок з Хамулою - та вже певно була без пам"яти, бо лежала на плечах і мала вивалений язик. Стрийко мали більше страху, бо обігнали Яндруха на третім кільометри. З три дні по тому мус було ратувати хлопів: стрийкові били на голові яйця, а Яндруха закривали чорною варетою.
На четвертий день по ріці сплив дик. Не мав жадного каліцтва від шротів, але, видко, йму ся від страху розірвало серце.

 

 

Статтю на конкурс прислав користувач ІГОР .

 Коментарі  

 
#2 vasyl eger 03.05.2009 20:00
igor давай новий шидевр . :D
 
 
#1 West 02.05.2009 12:29
:D :D :D
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com