Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловецьке мистецтво в дереві
( 7 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 9266   
Середа, 06 травня 2009 15:53
Ловецьке мистецтво в деревіПортал продовжує тему виставки Hubertus Expo 2009, що відбулась у Варшаві (РП) 17-19 квітня, і починає знайомити нашого читача із фірмами, які презентували на мисливських торгах свою продукцію. Нині у нас в гостях польська фірма – Кочи  та її власник Юзеф Кочи.

«Фірма Кочи була заснована мною у 1974 році. Спочатку то був модельно-столярський завод, який спеціалізувався на виготовленні виробів з металу. Уже на початку 80-років минулого століття ми спробували налагодити співпрацю із іноземними клієнтами.

 

Експортували в першу чергу дерев’яні диски під роги та медальйони. З часом виробництво цих елементів стало популярним, так само які самі вироби. Саме виробництво розширювалась», - розповів пан Кочи.

kochy1асортименті медальйонів під ікла кабанаНині фірма пропонує великий асортимент продукції – починаючи від дерев’яних медальйонів під трофеї мисливця та інших тематичних аксесуарів, закінчуючи аксесуарами для оздоблення офісу та рамок для картин. Щодо мисливської тематики, то в асортименті медальйонів під роги козулі, оленя, лося, муфлона, гірських овець, ікла кабана.


kochy_cherep

 

 

 

 

 

 

Варто звернути увагу на ще один виріб не тільки для таксидермістів, а й для звичайного щасливчика, який знайшов роги – імітація лобової кістки копитних для монтажу скинутих рогів.

 

 

 

 

 

 

logoФірма Koczy із великим задоволенням розпочне співпрацю із українськими фірмами, що спеціалізуються на розповсюдженні товарів для прихильників Діани.

kochy3

 


http://koczy.pl/ Коментарі  

 
#2 WALLY 30.06.2009 02:43
Firma Koczy
tel.: +48 (032) 238-44-61
fax: +48 (032) 238-41-62

www: koczy.pl/
e-mail:
 
 
#1 ostt 06.05.2009 23:13
І шт.-імітація лобової кістки копитних для монтажу скинутих рогів.


Цікаво
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com