Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Безпритульних собак захищатимуть
( 3 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 12040   
П'ятниця, 08 травня 2009 10:41

безпртульні собаки13 травня відбудеться прес-конференція по відстрілу безпритульних тварин в містах. Про це йдеться на офіційному сайті Комітету екологічного порятунку України з посиланням на організаторів – Київський еколого-культурний центр, Екоправо-Київ.

 

Тема прес-конференції –  масові та протизаконні відстріли безпритульних собак в містах, що проходять зараз в Україні. Організатори прес-конференції познайомлять журналістів з правовими, етичними, економічними і екологічними проблемами відстрілу безпритульних собак в містах.

 

 Коментарі  

 
#2 WALLY 09.05.2009 01:15
V de jakih mistah Polshi vidlovlajut psiv postijno - a skilkisc bezdomnyh sobak ne zmenshujetsa... Jakimos "ciudom" psy vcikajut z prytulku (schroniska) a firma jaka vilovluje cily chas maje robotu :P :oops:
 
 
#1 Схимник 09.05.2009 00:03
Блукаючих собак та котів з міста повністю забрати неможливо. Регулювати чисельність відстрілом, відловом з подальшою стерилізацією, безперечно можна. Проте слід пам'ятати, що дана ніша незаповненою не буває. На заміну відстріляним/відловленим прийдуть інші собаки та коти. Що ж говорити, навіть у столицях європейських держав мешкають блукаючі тварини, правда в значно меншій кількості як у нас.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com