Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про нас

HuntingUkraine.com (ISSN 2225-6997) – це інформаційний портал, де є все про життя мисливців, рибалок та любителів природи. Безліч цікавих рубрик не можуть не привернути уваги читача своїм фактажем, оригінальністю та актуальністю. Мисливство, рибальство, кінологія, тваринний світ, традиції, гумор, камери On-line – це неповний перелік тих пріоритетних для нас напрямків, над якими ми працюємо і які наповнюємо цікавою інформацією для своїх відвідувачів. Правовий спектр, державні інститути, регіональна влада, мисливські товариства, парки та заповідники – це та нагальна інформація, яка стане в пригоді кожному. Ми поінформуємо Вас про заходи, наш календар подій – завжди на часі.

HuntingUkraine портал життя мисливців рибалок та любителів природи

HuntingUkraine.com – це місце, де можна поспілкуватись, обмінятись власними думками. Форум нашого порталу зі своїми цікавими темами не дозволить нудьгувати. А ще – це можливість познайомитись із неординарними людьми, які завжди розкажуть власний кулінарний рецепт екзотичної страви, дадуть цінні поради стосовно дресирування собаки, порекомендують де купувати снасті на риболовлю, обговорять проблеми, які стосуються мисливства та рибальства, привітають з днем народження однофорумчанина, розвеселять анекдотом і просто побесідують «біля вогнища». Тільки на нашому Форумі можна відчути справжню насолоду спілкування, і ви переконаєтесь в цьому як тільки станете його учасником.


HuntingUkraine.com – це свіжі новини зі світу кінології. Все про виведення порід собак, їх дресирування, історія походження та взірці конкретних порід.


HuntingUkraine.com – це місце проведення тематичних конкурсів і цінні призи активним учасникам. Кожен має змогу показати свої здібності у різних напрямках. Проявіть свої таланти і станете переможцями наших порталівських заходів!


HuntingUkraine.com – це маленький ілюстративний світ, у якому багато унікальних світлин, головним героєм яких є Природа. У нашій галереї Ви натрапите на своїх друзів в неочікуваних ракурсах, познайомитесь із цікавими видами тварин, яких досі не зустрічали, станете віртуальними учасниками заходів, на яких побували творці Вашого улюбленого сайту. Це місце, де можна порелаксувати, забути про щоденні проблеми і зануритись у кольоровий світ фотомистецтва.


HuntingUkraine.com – це та площина, де Вас почують. Тут Ви зможете розмістити безкоштовне оголошення. І будьте певні, воно не залишить байдужими відвідувачів сайту.


HuntingUkraine.com – це можливість співпраці у різних напрямках. У нашому магазині Ви знайдете товари українських і не тільки виробників, їх опис та ціни – зброя та амуніція, оптика, одяг, мисливство, рибальство, ножі, кінологія, аксесуари. На нашому сайті Ви зможете створити приватну Інтернет-сторінку (блог). Ще один напрям співпраці, про який не варто забувати – це реклама. Еластичні ціни і якісна реклама зацікавлять Вас. І головне – кожен наш читач – частина нашого порталу. Ми вітаємо пропозиції опублікувати авторські матеріали на тему мисливства та рибальства, а також заохочуємо до інших видів співпраці – перекладів текстів, маркетингових досліджень тощо.


HuntingUkraine.com – це команда цілеспрямованих людей, які мають на меті популяризувати справжнє мисливство та рибальство в Україні, інформаційним наповненням ми намагаємось збагатити культуру цих напрямів. Журналісти нашого порталу співпрацюють із різноманітними інстанціями, і завдяки їх інформації висвітлюють актуальні новини зі світу Природи.


HuntingUkraine.com – це пізнавальне, цікаве, корисне місце як для відпочинку, так і для роботи. Тут збираються не тільки мисливці й рибалки, а й усі любителі Природи, які поважають усе живе і дають змогу прийдешнім поколінням сповна відчути насолоду перебування у єдності із Матінкою Природою.


HuntingUkraine.com – це лише початок…
HuntingUkraine.com

ЗАХОДЬТЕ В НАШІ УГІДДЯ!
 
 
-----

Если Вы сторонник активного образа жизни, но не увлекается охотой или рыбалкой то можем посоветовать Вам попробовать катание на роликах.  Купить ролики Киев как и все необходимое можно у наших партнеров, в магазине labour.com.ua. Изрядную долю позитива, адреналина и удовольствия гарантируем!

 Powered by HuntingUkraine.com