Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Відкритий лист порталу HuntingUkraine у справі БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
( 2 Votes )
Написав Olena Kos Переглядів - 2126   
Вівторок, 12 травня 2009 15:06
1(а,б,в)/7/5/2009
від 7.05. 2009
Міністру охорони навколишнього природного середовища України
Голові Державного комітету лісового господарства України

Голові Державного комітету рибного господарства України

 

Редколегії Порталу мисливців, рибалок та любителів природи
Шановні панове!
Звертаємось до Вас із пропозицією співпраці із нашим порталом. Зважаючи на те, що на державному рівні питання боротьби з браконьєрством є актуальним та пріоритетним, нами прийнято рішення відкрити окремий спеціальний розділ «Зупини браконьєра!». Коротко про програму Боротьба з браконьєрством на порталі: створений для того, аби відслідковувати і напряму оперативно боротись із випадками знущання над Природою. Така акція, поза сумнівом, не омине уваги не тільки у людей, які цікавляться мисливством чи рибальством, а й усіх інших, хто намагається вберегти Природу від вандалізму. Про усі отримані від відвідувачів сайту факти браконьєрства ми оперативно інформуватимемо природоохоронні інспекції, які на основі повідомлень, фото- та відео матеріалів будуть мати змогу ефективно боротися з цим негативним явищем. Просимо Вас посприяти нам у цьому. А саме, просимо надати нам інформаційну базу (телефони, адреси, електронні адреси тощо) усіх відповідальних за дану ділянку роботи інспекцій в розрізі областей (адміністративних районів тощо). Ця інформація буде опублікована на сайті.. Завдяки Вашій інформації, наші читачі зможуть напряму контактувати з відповідними органами у випадку виявлення фактів браконьєрства по всій території України. Очікуємо на співпрацю і взаємодопомогу у цьому питанні! Разом ми зможемо подолати браконьєрство!

Про прийняте рішення просимо повідомити.

 


Довідка

Портал www.huntingukraine.com, портал мисливців, рибалок та любителів природи, створений більше року тому. Ми є інформаційним сайтом, який нині на ринку сучасних медіа в цій галузі є найбільшим та найпопулярнішим - за минулий рік сайт відвідало більше 200 000 різних осіб, які переглядали сторінки веб-сайту більше 6 мільйонів разів. Своєю діяльністю ми не тільки популяризуємо справжнє мисливство та рибальство в Україні, а ще й різноманітним інформаційним наповненням намагаємось збагатити культуру та традиції цих напрямів. Ми розробляємо безліч цікавих рубрик, на всі смаки нашої аудиторії. А також, ми відкриті до співпраці з усіма тими, хто зацікавлений у тому, аби збагатити культуру українського природознавства.

 

З повагою,
редактор сайту
Олена Кос

 


 Коментарі  

 
#11 WALLY 29.11.2009 18:58
в Мінекології забили болт :sad:
але ми не здаємось і будемо писати в інші структури, враховуючи Ваші рекомендації.
 
 
#10 Svetislava 18.08.2009 16:33
Я думаю, что эти министерства мало помогут сами, всё разрознено, угодья раздеребанены. Надо обратиться с таким официальным обращением в минюст с просьбой о поддержке в наказании браконьеров разного 2ранга2, пользуясь информацией портала, как и положено по Закону. И ещё объединить усилия с Военохотой, которая подчиняется минобороны.. Там Голова нормальный мужик, Гурин Н.Н. Тогда, я думаю, объединив столько организаций, можно будет добиться чего-то. Будет больше информации на сайте, + подтянутся военные охотники, их тоже очень много, в том числе и собачников-вояк :-)
И ещё, как это ни странно звучит, неплохо бы было заручиться поддержкой правящей партии, Тимошенко. Благодаря ей (обращению к ней официально), собачники КСу ведут свою борьбу, и вроде не без успеха. Ну, попробовать стоило бі.
 
 
#9 xxxx 18.08.2009 15:07
Звернення необхідно розіслати ще раз рекомендованими листами, але попередньо його доопрацювати.
 
 
#8 Lucky 18.08.2009 01:51
Певно як завжди забили болт,бо нащо їх турбувати по ночах .....Хто ще може надати телефони???
 
 
#7 ulapacyga 20.06.2009 21:11
I jak? :-x Macie juz odpowiedz ?? :-* :eek:
 
 
#6 WALLY 07.06.2009 03:32
- to pohano ??? Disno taka meta saitu.
 
 
#5 БОГУН 06.06.2009 17:04
Найбільше мені сподобалась довідка про www.huntingukraine.com :lol:
 
 
#4 vasyl eger 06.06.2009 03:48
Цитую Wally:
Zvonyly z Min-Pryrody u vivtorok v ofis :) Skazali sho nadadut informacju :lol:

:oops: уфффф добро і то .
 
 
#3 WALLY 06.06.2009 03:08
Zvonyly z Min-Pryrody u vivtorok v ofis :) Skazali sho nadadut informacju :lol:
 
 
#2 Olena Kos 13.05.2009 13:24
Якщо вона взагалі буде. Інколи бувають такі випадки, що такі листи ігнорують. Сподіваюсь, що бодай одна з цих інстанцій дасться чути
 
 
#1 West 13.05.2009 00:33
І цікаво,яка буде реакція. :zzz
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com