Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Затримано 5 браконьєрів які нищили риби сітками
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 2041   
Вівторок, 12 травня 2009 21:24

Уході проведення операції «Нерест-2009» працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно з представниками УМВС України у Вінницькій області організовано рейдову перевірку на Ладижинському водосховищі. Під час проведення операції затримано 5 жителів Немирівського та Гайсинського районів, які здійснювали незаконний вилов риби сітками.

 

brakonerstwoВрожай браконьєрів був рясний: 103 лящі, 91 карась та 1 судак. На порушників природоохоронного законодавств складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, сума збитків завданих навколишньому природному середовищу складає майже 3 тис. грн. Матеріали по даному факту направлені на розгляд до Гайсинського та Немирівського районних судів.

 Коментарі  

 
#2 Схимник 13.05.2009 22:27
До речі, чому не вказано прізвищ затриманих? Правильно - це кріпаки, які немають що їсти і тому ловлять рибу.
 
 
#1 Схимник 13.05.2009 22:25
Жодної сенсації тут немає. Швидше можна спостерігати піар-хід природоохоронни х і правоохоронних структур. Математика в даному випадку є дуже простою: візьмемо площу Ладиженського водосховища, кількість учасників рейду, чисельність браконьєрів і кількість незаконно виловленої риби. Проведемо нескладні розрахунки і побачимо, що в даному випадку прородоохоронно ї роботи нуль цілих і щось десятих.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com