Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дивний зоопарк легальний?
( 2 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 13213   
Вівторок, 19 травня 2009 15:10
зоопаркЛісник із Буковини Георгій Мікайлу, об'єднавши розпайовані землі численних родичів, облаштував вольєри на природі для лісової живності. Тут живуть два бурих ведмеді, 12 кабанів ( серед них дикі та гібрид диких і свійських), кілька козуль, три страуси.
буо

Нещодавно Сторожинецька райрада виділила ще чотири гектари лісових угідь для розширення вольєру. Це значно поліпшить умови утримання тварин. Живий куточок став справжньою принадою для туристів.
На черзі - дооблаштування місць відпочинку та ресторану. Про це повідомила прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Щоправда, невідомо на скільки законно утримувати червонокнижних ведмедів у неволі...
 Коментарі  

 
#3 Схимник 20.05.2009 15:03
Пане Василь єгер! Це не КРУТО, як Ви пишете, це порний рагулізм і абсурд. На жаль н нас не працюють на належному рівні природоохоронні інституції. Майже у всіх великих містах України незаконно утримують диких тварин.
 
 
#2 vasyl eger 19.05.2009 17:55
сі сі сеньор СХИМНИК .

100% незаконно і непотрібно .але у нас це КРУТО .
 
 
#1 Схимник 19.05.2009 17:36
Лісник із Буковини... Цікаво чи законно він забрав з природи ведмежат? Уява вимальовує як браконьєр застрілив ведмедицю і забрав маленькі пухнасті створіння в свій засмальцований і бурий від носіння м'яса рюкзак... А гібриди кабанів? Законом заборонено схрещувати диких і свійських тварин... Зрозуміло, лісник, Буковина, відсутня нормативно-правова база, лісник - свій чувак, охорона природи в глухі села не заїзджає, нема бензину. Кілька козуль... Цих гарних створінь інакше як петлями не спіймаєш. Ще їх можна відловити маленькими, коли вони ще не навчилися ходити. З їх мамою - козулею можна зробити те що і з ведмедицею. І нарешті РЕСТОРАН. Щоб п'яненькі нові Буковинські українці могли споглядати як живеться в неволі диким тваринам, в т.ч. видам, які занесені до Червоної книги України. А в цілому, на мою думку, прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства зробила ліснику з Буковини ВЕДМЕЖУ ПОСЛУГУ тим, що опублікувала дану інформацію. Тепер слово за державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області, природоохоронно ю прокуратурою та судом!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com