Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Депутатський...абордаж!
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 10869   
Середа, 20 травня 2009 11:38

abordaz_depДля піратів всіх часів і народів, слово “Закон” – все одно, що порожній звук! Актуальною ця істина залишається й понині і не лише на морях-океанах… Минулого місяця наш портал розповідав про не на жарт бурхливу війну за мисливські угіддя, яка розгорілася у стінах Львівської обласної ради. Як повідомили поінформовані джерела, депутат Євген Б. вподобав собі шмат мисливських угідь Мостиського товариства мисливців та рибалок. Йому вдалось провести через сесію ухвалу про передачу угідь новому власнику. Самі мисливці вважають ухвалу незаконною. Показовим є те, що голова облради був проти цього. Навіть юридичний відділ Львівської обласної ради сам визнав незаконність такого рішення і буквально через день письмово поінформував про це обуреного голову Мостиського товариства мисливців та рибалок.

- Довкола цієї справи й надалі розгортаються підкилимні ігри, - розповів голова Мостиського товариства мисливців та рибалок Михайло Івасів. - Нині ми опротестовуємо ганебне рішення облради, але вже в іншому суді - Мостиському районному. На перший погляд, здається трохи дивним те, що Галицький райсуд Львова спочатку прийняв нашу заяву, і лише через деякий час “відфутболив”нас, відмовивши у розгляді заяви і мотивувавши це тим, що позивач, згідно із законом, повинен подавати заяву до суду за місцем своєї прописки. Чому у Галицькому райсуді тягнули час і не пояснили нам це відразу залишається загадкою.

 

- - Треба віддати належне оперативності Мостиської районної прокуратури, яка у відповідть на заяву Мостиського товариства мисливців та рибалок, опротестувала погодження місцевих сільских рад на те, щоб у наших мисливських угіддях з’явився новий власник. Внаслідок цього Годинівська та Чернівська сільради скасували свої погодження надати угіддя товариству “Зубр”, інтереси якого й лобіює Євген Б. Інші сільради досі розглядають протест районного прокурора.

 

- - Дивною позицію в цій війні за мисливські угіддя займає Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства. Там мені постійно натякають, що я повинен помиритися з Євгеном Б. Мені не зрозуміло, чого це я повинен з ним миритися, це ж не я до нього в город заліз! Ще дивнішою є позиція Мостиської районної ради - взагалі не захотіла розглядати на своїй сесії це питання. Ну, воно й зрозуміло, як кажуть, крук круку око не віїсть, тож і депутат райради не піде проти колеги депутата з облради.

 

--В офісі депутата облради Євгена Б. пообіцяли, що передадуть бажання нашої редакції отримати від нього коментар щодо війни за мисливські угіддя, але й на момент публікації ніякого коментаря так і не пощастило почути, що, в принципі, може косвено також свідчити про небажання Євгена Б. надавати скандалу розголосу в ЗМІ.

 

-- Випадок піратського захоплення мисливських угідь Мостиського товариства мисливців та рибалок на Львівщині непоодинокий. Набуває подальшого розголосу й скандал довкола спроб “нових українців” підім’яти під себе найбільше озеро Золочівської районної ради Українського товариства мисливців та рибалок. Тут не в ліпшому світлі продовжують виступати чиновники Золочівської міськради, які вперто бажають забрати у місцевої громади озеро Шевченка, де на вихідні збирається до пів тисячі любителів спортивної рибалки не лише з у сього району, а й зі Львова. В мисливський сезон тут казкові качині полювання. Скриставшись тим, що термін багаторічної оренди озера Золочівською районною радою найчисельнішого Українського товариства мисливців та рибалок закінчився, вони фактично віддають його такому собі ТзОВ “Золочів-Агро”. При чому, роблять вони це дуже хитро й приховано задля того, аби громадськість не здогадалась про їхню підступність раніше ніж озеро повністю перейде у власність фірми. Чиновники Золочівської міськради додумались провести конкурс на аренду …700 метрової греблі озера! Здогадатись для чого не важко, адже хто володіє греблею, той диктує умови й на самому озері. Конкурс звісно ж виграла зазначена фірма, яка тільки офіційно запропонувала за греблю 100 тис. грн. Як зазначив голова Золочівської райради УТМР Ярослав Федьковський, його організацією вже піготовлено позови до суду про незаконність проведення такого конкурсу, адже проігноровано права багаторічного орендаря озера, в яке щороку члени ловецького товариства вкладають до тридцяти тисяч гривень, які йдуть на зариблення водойми та утримання єгерської служби.

 Коментарі  

 
#2 свин 27.05.2009 00:21
А чому ви не називаєте фамілію Євгена Б
складається таке враження що ви підтримуєте його інтереси бо данні інших учасників конфлікту відкриті що депутати так багато платять чи навпаки не платять :lol:
Якщло підняв хвилю то жени до кінця мисливці підтримають , я впевнений а депутати через "тиждень-другий "поміняються бо сцуть але важливо не дати їм вкрасти все 8)
 
 
#1 ostt 21.05.2009 21:58
*спроба “нових українців” підім’яти під себе найбільше озеро Золочівської районної ради Українського товариства мисливців та рибалок*

ПІДТВЕРДЖУЮ.
Вірно описав ситуацію Пустельник.

А про створення на основі Золочівського, Бродівського, Буського районів Націоннального парку ( забираються досить ВЕЛИКІ угіддя УТМР , МТ Лісівник цих районів) ще не описував?
В межах цього Національного парку можна буде полювати тільки в угіддях ПМТ Надбужжя.
Створюється штучна відтворююча зона навколо приватних угіддь.
Нічого не нагадує????
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com