Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Між Україною та Польщею створять транскордонний екокоридор для рідкісних тварин
( 1 Vote )
Написав Editor Переглядів - 12132   
Середа, 27 травня 2009 16:33
кордон Між Львівщиною та прикордонними територіями Польщі буде створено транскордонний екологічний коридор для зубра, бурого ведмедя, рисі, дикого кота та інших видів тварин, занесених до Червоної книги. Буде з'єднано прикордонні природоохоронні території Турківського та Сколівського районів Львівщини і Республіки Польща. Про це ZAXID.NET повідомили у Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.


Відсутність можливості обміну генами під час розмноження може призвести до вимирання популяцій і цілого виду, тому саме створення екологічного екокоридору для транскордонної міграції червонокнижних видів прикордонними територіями Республіки Польщі і Львівщини є дуже важливим. Це стосується, насамперед, зубра, а також бурого ведмедя, рисі і дикого кота.
Держуправління та власники і користувачі мають взяти на себе зобов'язання щодо збереження природних ресурсів цієї території, її екологічно збалансованого та невиснажливого використання.
Під час створення екокоридору братимуть до уваги таке: не змінювати цільового призначення земель, якими проходитиме екокоридор, вживати заходів щодо їх заліснення, відновлення природного рослинного покриву; вживати дієвих заходів щодо винесення у картографічний матеріал меж водоохоронних та прибережних захисних смуг уздовж річок і струмків; користувачам мисливських угідь обмежувати в межах проходження екокоридору полювання на копитних та інших мисливських тварин аж до повної їх заборони у вузьких місцях екологічного зв'язку; у місцях проходження екологічного зв'язку не допускати фрагментації ландшафтів та погіршення їх екологічного стану, забезпечувати традиційне ведення сільського та лісового господарства, керуючись засадами сталого господарювання; не допускати порушення екологічних вимог щодо функціонування екокоридору виробничою діяльністю.

Джерело: ZAXID.NET

 Коментарі  

 
#3 БОГУН 28.05.2009 21:08
На цій "ідеї" втратять відчизняні мисливські господарства, яким і так тяжко "виживати" в нашій бюрократичній, скорумпованій дійсності. Краще хай займуться високопосадовця ми-браконьєрами :sad:
 
 
#2 tustan 28.05.2009 11:14
Досить вже плутати ведення мисливського господарсьтва з бракон"єрським знищенням тварин на кордоні!
 
 
#1 tustan 28.05.2009 11:10
Який звя"зок між полюванням на копитних та проходженням екологічного коридору?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com