Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливські угіддя так і не приватизували
( 1 Vote )
Написав Editor Переглядів - 9901   
П'ятниця, 29 травня 2009 10:56
З повторної спроби передати мисливські угіддя у користування державним лісомисливським та приватним підприємствам, окремим районним організаціям УТМР розпочалося друге засідання XXIX сесії обласної ради
Однак аргументи, які наводив на користь позитивного рішення цього питання голова постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів Олег Кіндер, для більшості депутатів виявилися не переконливими. Тому незважаючи на те, що їм було запропоновано аж три рішення з цього питання, жодне з них так і не набрало необхідної кількості голосів «за».


Загалом до порядку денного, окрім 17 питань, які депутати не встигли розглянути на першому сесійному засіданні, було додатково включено ще 11. Найбільше дискусій викликали ті, що стосувалися надання в оренду водних об'єктів, та пов'язані з приватизацією майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. За пропозицією Ігоря Гузя («Наша Україна») дозвіл про надання шістьом претендентам в оренду озер депутати доповнили рішенням заслухати на наступній сесії інформацію про ефективність використання тих водойм, які вже орендуються приватними особами.
Більшістю голосів були прийняті рішення про погодження лімітів на використання лісових ресурсів, порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на реалізацію Програми розвитку олімпійського руху, коштів на співфінансування мікропроектів у рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», спеціальних коштів на заліснення еродованих земель запасу і резервного фонду, затверджено список регіонально рідкісних, зникаючих рослин, грибів і тварин, які потребують охорони.
Депутати дали добро на встановлення межі Ратного та погодження проекту межі Каменя-Каширського, розглянули низку майнових питань. Вони підтримали проект «Відродження села - майбутнє України» та ухвалили концепцію проекту розбудови мультисервісної телекомунікаційної інфраструктури області «Електронний регіон». Рішенням сесії премії обласної ради та облдержадміністрації в галузі освіти і науки присуджено проректору з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки, професору, доктору наук з фізичного виховання і спорту Анатолію Цьосю та ректору Луцького гуманітарного університету, професору, кандидату філософських наук Андрію Журавльову.
Автор: Мар'яна ВЕРБІВСЬКА
Джерело: Волинь, №941 ЧЕТВЕР, 28 ТРАВНЯ 2009р.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com