Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Франківщині ловлять браконьєрів
( 1 Vote )
Написав Олена Кос Переглядів - 12440   
Середа, 03 червня 2009 15:13

Фахівці відділу екологічного контролю біоресурсів та природно-заповідного фонду Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, з метою недопущення та припинення фактів браконьєрства постійно проводять рейдові перевірки мисливських угідь, а також в рамках операцї «Нерест» здійснюють рейдові перевірки на ріках і водоймах області. Про це повідомляє сайт Мінприроди.

 


Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області через місцеві ЗМІ нагадує, що до полювання прирівнюються перебування осіб у межах мисливських угідь, в тому числі на польових і лісових дорогах, з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування диких тварин або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання. Виявлений будь-який із вищеперерахованих фактів буде розцінюватись як браконьєрство. Також інспекція доводить до відома громадян про встановлення весняно-літньої заборони та обмеження на вилов риби та інших водних живих ресурсів і попереджає про відповідальність за порушення правил рибальства.
Впродовж минулого тижня інспекцією проведено рейд-перевірку по боротьбі з браконьєрством на території Болехівської організації УТМР. За незаконні допускання собак в мисливські угіддя 2 особи притягнуто до адміністративної відповідальності. Також здійснено рейд по боротьбі з браконьєрством на водних об'єктах Долинського району. За порушення правил рибальства до адміністративної відповідальності притягнуто 4 особи.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com