Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливські борги - борги тяжкі
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 13216   
П'ятниця, 05 червня 2009 13:41

dlugКожен правдивий мисливець вважає своїм святим обов’язком сторицею повернути пироді все те, що він у неї взяв.  В наш час йдеться про фінансову підтримку своєї мисливської організації шляхом  сплати річних членських внесків, які витрачаються на охорону, підгодівлю й відтворення дичини. Та, на превеликий жаль, про цей борг тепер частенько забувають.

 


Як розповів голова Львівської міської ради Українського товариства мисливців та рибалок Володимир Дуда, деяка частина членів цього товариства чомусь вносить свій грошовий вклад лише перед початком полювання на пернатих в серпні, в той час коли в статуті Всеукраїнської УТМР чітко записано, що внески сплачуються до першого липня поточного року. (Цей термін вибрано невипадково, бо саме в  цей період  мисливська організація несе чимали витрати на охорону й відтворення дичини, заготівлю кормів.) Забудькуватих членів товариства, згідно з вимогою того ж статуту, мають автоматично виключати з лав УТМР і  знову приймати на загальних підставах при умові сплати не лише річних (180 грн), а ще й втупних (100грн). (Не виключено також, що ці суми в тругому півріччі буде збільшено у зв’язку з інфляцією.)

Не зважаючи на те, що гроші вже не такі й великі, дехто з мисливців тягне до останнього, сумніваючись у тому, що сезон найбільш доступних полювань на пернатих та пушного звіра взагалі цього року відкриють. Але нині всі накази про вікриття полювання вже давно в наявності, а віз і нині там!

Дошкуляють Львівському УТМР і інші забудькуваті особи. Йдеться про відомого на Львівщині президента агропромислового підприємства “Львівське”, депутата Пустомитівської райради Богдана Дубневича. Скориставшись тим, що у Львівської міськради УТМР закінчувався термін оренди Звенигородського става (Пустомитівський район), бізнесмен знайшов аргументи для переконання місцевого сільського голови і сесія сільради, знехтувавши правами багаторічного орендаря става, проголосувала за передачі водойми цьому бізнесмену.

На звернення голови Львівської міськради УТМР про компенсацію витрат товариства на зарибок цінними породами, порядкування гідротехнчних споруд та охорону става, цей бізесмен вже другий місяць не відповідає. (Воно й зрозуміло чому, адже йдеться про 37 тис грн.) До того ж, за підрахунками іхтіологів,  в водоймі нині щонайменше 5 тон риби!

 

На прохання порталу прокоментувати ситуацію, п.Дубневич відповів, що перебуває у далекому відрядженні і говорити не може.

 Коментарі  

 
#1 XXXX 07.06.2009 23:05
Озеро коло с.Звенигород керівництво Львівського УТМРу тишком-нишком віддало депутату Дубневичу, а всім розказують що голова сільради винен. Якби УТМРівці вчасно і так як треба підготували документи на продовження аренди ніяка сесія депутатів не передала б їх в інше пользування. І до суду не спішут подавати, значить так їм добре.або не вміют, або бояться. Або продали (ся).Озеро це перша ластівка, скоро і мисливські угіддя підуть гайту. Допоки в Львівському УТМР не буде серйозного начальника, доти і не буде порядку в угоддях!!!!!!!
Ха-ха пани-добродії, несіть швидше членські взноси, бо Вас виключать з товариства, ха-ха. Ще нікого не виключили, може Ви будете першим!
Будете платити взноси запитайте Дуду скільки він бензина дав того і минулого року єгерям і скільки єгеря злапали браконьєрів, а мисливознавця спитайте яке доченіння він мав прошлого літа на кукурузі з Дубневичом.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com