Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Дніпропетровщині знищують лебедів
( 2 Votes )
Написав Editor Переглядів - 12829   
Понеділок, 15 червня 2009 15:20
lebied2Незвичайно велика зграя диких лебедів оселилася на ставку в селі Карнауховка на Дніпропетровщині. Три десятки білих красенів влаштовують там гнізда і заводять сім'ї. Але при цьому прекрасні птахи стали впоперек горла браконьєрам, які вважають, що лебеді витісняють із ставка диких качок, на яких вони звикли полювати.
 
Місцеві жителі навіть забили на сполох, кажуть, що благородних птиць стали потай відстрілювати. «Вже не раз до берега прибивало убитих лебедів», - скаржиться голова Карнауховської сільської ради Станіслав Мазалов і додає, що проблему можна вирішити, якщо оголосити ці місця заповідником або заказником.
 

Жителі села підтримують цю ідею. Адже зараз, по суті, ставок безгоспний. Раніше він належав місцевому рибгосподарству, яке зараз переживає банкротство. Тим часом селяни вирішили самостійно охороняти лебедів: вони патрулюють водоймище на човнах і прочісують берег. Люди мріють влаштувати тут центр відпочинку, аби всі ті що бажають могли милуватися красою тутешніх місць. Орнітолог Олександр Пономаренко говорить, що думка про шкідливість лебедів для мисливського господарства поширена і дійсно є причиною того, що цих птиць у нас потихеньку відстрілюють. Тому лебеді на Дніпропетровщині - рідкі гості, хоча тут є всі умови для їх проживання і розмноження.

 

Нагадаємо, що на місцевому водоймищі благородні птахи з'явилися на початку травня. Місцеві жителі, помітивши їх, не відразу зрозуміли, що це дикі лебеді, багато хто, спостерігаючи за ними з берега, приймав їх за звичайних домашніх гусаків. Пізнав «новоселів» один з місцевих рибаків, до якого досить близько підпливла одна з птиць.
 

Комітет екологічного порятунку України

 

Сегодня практически каждому предпринимателю желательно иметь собственную печать. Это значительно упрощает некоторые бюрократические моменты и повышает уровень доверия со стороны клиента. Быстрое и недорогое изготовление печатей в СПб можно заказать на сайте pechati-1.ru. Здесь могут изготовить и оснастить самую  сложную печать по вашему экскизу всего за один час!

 Коментарі  

 
#1 стас 16.06.2009 22:23
белые лебеди-Серые волки!Эта красавица выдавит всех водоплавающих в округе.Повторяется история с Бакланом.Птичка в красной книге-стрелять нельзя,а оно выбивает рыбу,сжигает пометом деревья,хуже серых ворон,Кстати *браконьеры*,ка к могут регулируют их численность на свой страх и риск. Так и с лебедем -будете любоваться только им,а все остальное увидите на картинках.Скажу Вам по секрету:мяса в них нету.Ведро кишек,мешок перьев,гастроно мической ценности не имеет.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com