Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Відбувся міжнародний семінар
( 0 Votes )
Написав Прес-служба Мінприроди України Переглядів - 12168   
Четвер, 02 липня 2009 11:16
З 22 по 26 червня 2009 року у м. Гонядзь (Польща) відбувся міжнародний семінар з питань розвитку регіонального співробітництва в рамках Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (далі - CITES).

Семінар організовано за ініціативи та підтримки Фонду дикої природи (WWF) з метою підвищення спроможності посадових осіб впроваджувальних органів влади Польщі, Литви, України і Білорусі з питань виконання CITES.

У роботі семінару взяли участь представники митних органів, адміністративних та наукових органів CITES, поліції, міністерств охорони довкілля вищезазначених країн.

Українську сторону на семінарі представляли представники адміністративних органів CITES України (Мінприроди, Держкомрибгосп), Держекоінспекції та Держмитслужби.

Учасники семінару обмінялись досвідом впровадження CITES у своїх країнах, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Представниками України зроблено презентації, в яких охарактеризовано стан законодавства країни в частині впровадження положень CITES, надана інформація про наукові та адміністративні органи CITES в Україні, наведені випадки затримання зразків CITES, що незаконно транспортувались через державний кордон, поінформовано про навчальну та освітню роботу щодо CITES, роль Держекоінспекції та митних органів в організації відповідного контролю за переміщенням зразків CITES через митний кордон тощо.

Під час семінару отримані учбові та інформаційні матеріали з питань CITES, які використовуватимуться для розроблення проектів нормативних актів та курсів підвищення кваліфікації щодо впровадження CITES в Україні.

Семінар є важливою ініціативою в частині посилення співробітництва України з сусідніми країнами - членами ЄС з питань виконання CITES, а також на шляху гармонізації національного законодавства щодо контролю торгівлі зразками CITES з відповідним законодавством ЄС.

Прес-служба Мінприроди

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com