Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Олень мула заражений блохами екзотичними
( 4 Votes )
Написав Vasyl Eger Переглядів - 9552   
Неділя, 05 липня 2009 22:56

Odocoileus_hemionusUSA  - Минулого квітня оглядаючи оленя мула , mule deer, ciervo mula, (Odocoileus hemionus) спійманого в estado de Wyoming, виявили що той дуже потерпає від паразитів ectoparásito походження exótico Bovicola tibialis.

Згідно інформаціі СЕРВІСУ МИСЛИВСТВА ТА РИБАЛЬСТВА цей паразит вперше задокументовано ще в ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ ,і припускають що він складає загрозу цьому виду оленя .


Звір інфекований втратив багато шерсті ,шкіра надута і сильно обліплений блохами "жуючими "  . На вигляд трудно відрізнити блох місцевих від екзотичних ,тому долучили експертів етмологів .

hospedador habitual це паразит лані ,і припускають шо попав в П. АМЕРИКУ випадково при імпорті лані з ЕУРОПИ ЧИ БЛИЗЬКОГО СХОДУ .І цей паразит вперше було виявлено в 2005 р .Це екзотичний вид блох було випадково завезено ,і він може скласти велику небезпеку для аборигенної фауни .

Паразитів поки що не виявлено на олені virginiano (віргінському ),лосі , полярному олені ,барану з скелястих гір , і ще не відомо чи ці види можуть бути заражені цим паразитом . А от популяція ОЛЕНЯ МУЛА - особливо молодняк зимою дуже турбує спеціалістів .

 

Форум

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com