Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Український харч німакам смакує
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3540   
Вівторок, 21 липня 2009 12:12
зубрЗавезені з німеччини до нацпарку «Сколівські бескиди» шестеро зубрів гладшають на українских харчах просто на очах і це не може не тішити лісничого Майданського лісництва Михайла Фединця, під опікою якого й перебувають ровесники мамонтів.

- Клопоту, звичайно, трохи додалося – розповів п. Михайло. – При  трьохгектарному вольєрі цілодобово перебуває єгер, який візуально двічі на добу перевіряє чи все добре з рогатими “німаками”. Хоча вони дуже чемні, поводять себе спокійно і не намагаються розбити огорожу. З того, як вони спостерігають за лісниками своїми великими розумними очима, можна зробити висновок, що вони дуже розумні.

Працівники лісництва постійно підкладають їм в годівниці смачненьке з гірського різнотрав’я та солі і адаптація до місцевих умов проходить дуже добре.

зубри


Цьому можна завдячувати також вдалому місцю розташування вольєру: тут є два потічки з чистою водою , є зарості для сховку та сонячні поляни.

Аби  добре підготувати переселенців до умов тутешньої суворої зими, з осені почнемо загодовувати їх зернофуражем (овес, ячмінь), коренеплодами (буряк).

корм_для_зубрів


Ця адаптація коштує не дешево, і до Нового року обійдеться мінімум в тридцять тисяч гривень, але ж відомо, що є деякі речі, які не можна оцінювати ані в доларах, ані в гривнях.

Вже навесні німецьких зубрів будемо випускати на волю, де вони й приєднаються до місцевої популяції і, будемо сподіватися, поліпшать її кров.

Процес знайомства з місцевими зубрами не затягнеться , адже воль’єр для перетримки якраз і побудовано в найулюбленішому їхньому місці.

зубри
На запитання про можливе полювання головний мисливствознавець нацпарку Василь Гошовський відповів, що хай зубри краще розселяються по всіх Карпатах.У нацпарку можливе лише фотосафарі. І це, гадається, не менш захоплююче заняття, яке також потребує й певної сміливості та витримки. От, спробуйте зараз клацнути затвором фотоаппарата і побачите, як вони важким галопом затупотять в хащі…

Марія Савич
фото Олена Кос
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com