Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Встановлення вишки
( 8 Votes )
Написав Олена Кос, Вальдемар Олдак Переглядів - 10019   
Середа, 22 липня 2009 17:48
мисливська вишкаРоботи, пов'язані мисливськими вишками не закінчуються на тому, щоб спроектувати і зробити конструкцію. Також її потрібно транспортувати у необхідне місце, а в крайньому випадку навіть переставити. Для цього нам потрібен відповідний причіп.

Наявність тягача чи причепу - велика перевага у веденні правильної господарки в місці ловів. Звісно, це зачіпає справи господарські в більших обсягах, особливо там, де інтенсивно обробляють великі площі полів, збирають і зберігають корм, а пізніше їх транспортують. Але не тільки це... Тягач з причепом полегшить нам також роботу, пов'язану із мисливською вишкою.

ambona1Щодо будівництва мисливських вишок, то аби зберегти цілісність роботи споруди необхідно її виконувати в одному місці. В нашому випадку - це земля біля мисливського будиночку. Зібрані там матеріали, доступ до води і можливість скористатись допомогою товаришів роблять працю легшою та ефективнішою. Готову вишку потрібно вивезти і поставити на місце, де ви збираєтесь полювати. І тут як ніколи знадобиться такий транспортний засіб як причіп.

Як ми готуємось до транспортування? Збудовану вишку за допомогою декількох товаришів (у випадку висушеного матеріалу вистачає три або чотири особи) потрібно віднести й обіперти кіоском до задньої частини причепу. Було б добре в цьому місці підкласти дерев'яну колоду, яка пізніше полегшить роботу завантаження вишки на платформу. Добрий шофер також зможе маневрувати причепом і підлаштовуватись під вишку.

мисливська вишкаУвага! Під час проектування і конструювання вишки потрібно пам'ятати, що вона має не виходити за борти причепу, буквально - поміститись в нього. Це не стосується висоти, тому що вишка - в розумних межах - може виходити трохи за межі платформи.
Варто знати як виглядає місце, де ви хочете поставити вишку, адже тоді її можна поставити на платформу потрібною стороною (передом, задом, збоку тощо). Перед транспортування потрібно переконатись в тому, що багаж знаходиться в абсолютній безпеці - перевірити усі лямки, натягуючи дужки.

мисливська вишка ВальдемарНа місці встановлення прилаштовуємо до вишки довгі канати (найкраще на висоті підлоги чи віконних конструкцій), які дозволять контролювати напрямок встановлення. У випадку високих облаштувань, а також незручних всюдихідних (якщо вишку максимально підняти на причепі, не стане до схилу) умов, ми використовуємо канати для керування натягування конструкції. Причіп в такому випадку ми забезпечуємо пересувом, а до тягача, який під'їжджає з другої сторони прикріплюємо канати і завдяки йому встановлюємо вишку.

мисливська вишка Міхаль

Подібно ми рухаємось під час переставлення вишки. Після того як авто під'їхало під конструкцію, піднімаємо підйомник до опору, відрізаємо зайву частину ніг вишки майже біля самої землі, контролюючи напрям канатами, що прикріплюють раніше, а далі повністю опускаємо.мисливська вишка встановлення

 

 

 

Нині на ринку Польщі є декілька пропозицій фірм, які виготовляють господарські причепи, що виготовлені для потреб мисливських товариств та спілок. Ціни на такі речі - 15 - 40 тис. польських злотих. Купуючи причеп варто звернути увагу на якість використаних матеріалів. Завдяки доброму причепу (вантажопідйомність 6 тонн, тристоронній скид) ми можемо не тільки з небаченою чіткістю ставити та транспортувати вишку, але також у потрібних місцях висипати без будь-яких інструментів корми. Також можна завдяки невеликим модифікаціям, використовувати причеп як засіб перевезення мисливців на полювання.

 

мисливська споруда

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Powered by HuntingUkraine.com