Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Запорізьку область атакують вовки
( 4 Votes )
Написав Editor Переглядів - 11575   
Середа, 29 липня 2009 17:46
wolf hunting ukraineБільше 15 випадків нападу вовків на домашніх тварин зафіксовано в селах Бердянського району (Запорізька область). Про це розповів голова Бердянського товариства мисливців і риболовів Георгій Король, інформує proUA.

«Напади вовків на домашніх тварин зафіксовані в селах Карла-Маркса, Осипенка, Долинне, Новотроїцьке. Нападами вражені села практично всього Бердянського району», - розповів Король. За його словами, в цей період вовки вивели молодняк і мами-вовчиці вчать малюків полювати.

«Вовчиця з малюками підходить до населеного пункту, висліджує домашню тварину і нападає. Показуючи, як добувати здобич, виїдати нутрощі», - розповів Король.

З погляду закону «Про захист тварин від жорстокого поводження», за словами голови, вовків зараз вбивати заборонено. Як вагітних і годуючих вовчиць, так і молодняк, який не може себе прогодувати.

«Зараз зробити щось украй складно. По-перше, провести заходи щодо загону і відстрілу вовків ми не можемо, тому що на полях ще ведуться прибирання кукурудзи і соняшнику - там знаходяться люди. По-друге, у нас немає інформації про те, що вовки базуються в одному певному районі - немає випадків постійного нападу на домашніх тварин одного і того ж села. Сьогодні вони напали в одному селі, завтра - в іншому, післязавтра - в третьому. Тим паче, що вовки приходять з Донецької області, Куйбишевського, Приморського районів - вони не сидять на місці. Та і місцеві жителі повідомляють про появу вовків біля сіл надто пізно. Виїжджаємо на місце, а вони говорять: «Бачили ми вовка дні три тому, сидів він на гіроньці, дивився, нікого не чіпав», - говорить Кроль.

Він розповів, що мисливці пробували влаштувати засідки, розкидати приманку для вовків у вигляді убитих тварин. Але вовки виявилися розумними і на прийом не піддалися.

Крім того, як пише видання, з 15 серпня в області відкривається сезон полювання, коли на вовків і лисиць можна буде полювати з будь-якою відстрільною карткою.

 

Джерело: Еко.portal.lviv.ua / 29.07.2009 13:30

 

 Коментарі  

 
#1 vasyl eger 30.07.2009 03:08
:o нерозумію наші погляди на полювання вовка :o
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com