Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Відстрілки майже не подорожчали
( 2 Votes )
Написав Юра Руденко Переглядів - 14635   
П'ятниця, 31 липня 2009 11:53
олійникЗ настанням перших днів серпня у прихильників Діани, як відомо, прокидається мисливська лихоманка, адже за два тижні – довгоочікуване відкриття полювання на пернату дичину. Ну, і головне питання: а по скільки ж цього року відстрільні картки?

- Вістрілки вже віддруковані і можна за ними вже приходити, -  розповів Порталу голова Львівського обласного товариства  мисливців та рибалок “Лісівник” Василь Олійник.  – Суттєвого подорожчання не відбулося, оскільки  ми розуміємо - якщо в країні сутужно, то має бути сутужно всім. (Подорожчало  лише на 1 відсоток).
- Для членів нашого товарства сезонка коштує – 180 грн, разова – 30. Колеги з УТМР можуть придбати разову за 60. А “нічиїм” мисливцям можна буде придбати лише разову  за 90 грн і це, гадається,  справедливо, адже вони не вкладають свою трудоучасть  у порядкування за закріпленими за “Лісівником” угіддями.

Подібна  цінова ситуація й у Львівському міському УТМР. – У нас мисливець, який не перебуває в жодному ловецькому товаристві, заплатить за одноденну вістрілку 120 грн,  - розповів Порталу голова Львівської міської ради УТМР . - А інваліди I, II  та III групи, а також учасники бойових дій Другої світової,  отримають відстрілки безкоштовно.
 Коментарі  

 
#1 XXXX 31.07.2009 23:46
Яка трудоучасть вкладається в угіддя? Це брєд сивої кобили. Хай Олійник назве прізвища хоча б 10 мисливців зі всіх членів товариства "Лісовик", які особисто пішли в угіддя і зробили кормушку для звірів, або зробили кормові віники чи накосили сіна. Еге ж, хотілося б ці прізвища побачити... Знай тільки гроші беруть і єгерів заставляють косити. Єгеря косять як хто може (тато косить а я ні - на..я воно мені) а в угіддях процвітає браконьєрство, солонці і кормушки попадали від старості. Може закуплені і випущені в угіддя дикі звірі чи птахи? Куди йдуть гроші товариства - НЕВІДОМО!!!!!!! !
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com