Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Кримських мисливців надурили?
( 2 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 14198   
Четвер, 06 серпня 2009 16:37
Waldek_OldakКримські мисливці з нетерпінням чекають 22 серпня, коли на півострові розпочнеться сезон полювання на пернату дичину і люди в пошуках нових трофеїв розбредуться хто куди. Але на порозі нової мисливської пори є недоброзичливці, які лякають суспільство різними чутками і байками. Для прикладу, забувши, що нині не 1 квітня, в колі кримських мисливців почали поширювати неправдиву інформацію про право організації полювання на території Автономної Республіки Крим структурними підрозділами Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР). Про це повідомляє прес-секретар Республіканського комітету лісового та мисливського господарства АРК Максим Головань.

Тому відомство змушене спростувати таку інформацію і нагадати, що нині ні УТМР, ані його міські та районні організації не є законними користувачами мисливських угідь автономії. Відповідно, вони не мають ніякого права організовувати полювання і видавати відстрільні карточки.

Документи, що надають право на полювання повинні бути оформлені правильно, згідно усіх правил, інакше полювання з такими документами кваліфікується як браконьєрство і може привести до адміністративної відповідальності. У ст.. 85 Кодексу України про адміністративні порушення йдеться, що винним «світять» штрафні санкції в розмірі від 340 грн., якщо мисливець під час полювання не встиг нічого добути. Якщо ж звір чи птиця були поранені чи добиті, з порушника можуть стягнути від 340 до 680 грн. штрафу, а також збитки, завдані мисливському господарству (наприклад за 1 череп - 250 грн.).

Аби не стати жертвою обману і уникнути неприємностей, мисливцям необхідно дізнатись у свого районного мисливствознавця про те, хто має право організовувати полювання з видачею дійсних відстрільних карточок (ліцензії). Всього в Криму зареєстровано 40 офіційних користувачів мисливських угідь. Загальна площа наданих в користування земель на території Криму складає 2 млн. га.

 

 Коментарі  

 
#2 Surik 07.08.2009 10:18
шо ви мене лякаєте??????
 
 
#1 Surik 07.08.2009 10:18
:eek:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com