Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фірма “MAZURY”та "HD Print Poligrafia": поліграфія для мисливця і не тільки
( 13 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 6214   
Вівторок, 11 серпня 2009 17:12
AFW MazuryПортал для мисливців, рибалок та любителів природи знайомить своїх читачів із польською поліграфічною фірмою, Агенцією фотографічно-видавничою «Мазури» (Agencja Fotograficzno - Wydawnicza "MAZURY" та "HD Print Poligrafia"), як існує на ринку вже майже два десятки років. Один із напрямів роботи студії - виготовлення наклейок, календарів, листівок, а також спеціального одягу для мисливців.

 

Про фірму
Зважаючи на те, що компанія поліграфічними послугами з 1990 року, спектр її діяльності щоразу зростає. Представники фірми пропонують видання краєзнавчих альбомів, календарів, листівок, розробку буклетів, брошур, плакатів, візитівок, продаж фотографій на природознавчу та краєзнавчу тематику, статей про ліс, мисливство, тематичні аксесуари для тих, хто цікавиться полюванням (папки, сумки, мішені, наклейки на автомобілі тощо).


Великий архів фотографій на тему Природи зацікавить власників журналів та інших видавничих фірм, а також колекціонерів цікавих світлин. Представники компанії, використовуючи інноваційні методи, йдуть на зустріч своїм клієнтам, і пропонують комплексні послуги, які виконують швидко та ефективно: проектування, підготовка, видавництво, друк, продаж.
Власна графічна студія, друкарня, палітурна майстерня, а також комерційний відділ - забезпечують надання послуг на найвищому рівні, а професіоналізм виконавців робіт гарантує високу якість продукту від початку його виконання аж до закінчення.
Паралельно із видавничими послугами, фірма «Мазури» займається також пошиттям спецодягу для людей, що проводять багато часу на природі, в тому числі й для мисливців і рибалок.

 

Фотографія

ФОТО ліс ціни


Важко в пам'яті відновити усі спогади? Людство придумало хитрий спосіб - відображати все завдяки фотографії. Фірма «Мазури» має особливу любов до знимки. Збірка світлин на тему Природи, краєзнавства підніме настрій, перенесе у чудовий світ кольорів.

 

Друкарня
мішень У друкарні та в палітурному цеху підприємства працюють високоякісні машини. Тут можна замовити друк у всіх форматах, в тому числі самоклеючу продукцію.
Палітурна майстерня пропонує лакування, ламінування, оправу в спіраль та інше.

AFW Mazury hunting ukraine

Видавництво
Багаторічний видавницький досвід дозволяє фірмі «Мазури» вдосконалюватись та досягати щоразу вищого рівня послуг. Застосування найновіших комп'ютерних технологій забезпечує швидку і професійну реалізацію проектів як в електронній, так і у видавничій сфері. Фірма видає якісні ілюстративні краєзнавчі альбоми, листівки, широку гаму календарів.

иготовлення наклейок, календарів, листівок, а також спеціального одягу для мисливців

Ціни
Гнучкі еластичні ціни потішать найвибагливішого замовника. Варто звернути увагу й на те, що суми суттєво відрізняються від вітчизняних.

 

Контакти:

 

HD Print
Rafał Stachurski tel. +48 506 066 277
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Drukarnia Mazury
Janusz Stachurski tel. +48 501 424 675

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com