Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
На Львівщині проведено рейд-перевірку по боротьбі з браконьєрством
( 0 Votes )
Написав Editor Переглядів - 6875   
Середа, 12 серпня 2009 16:28
Як повідомила КЕПУ прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області, інспекторами спільно з працівниками БМОП «Беркут» проведено рейд-перевірку по боротьбі з браконьєрством на території мисливсько-рибальських угідь області.

В результаті перевірки виявлено порушників правил рибальства. Складено протоколи на осіб, що рибалили забороненими знаряддями (сіткою) на р. Дністер в межах м. Старий Самбір, а також здійснювали незаконний вилов риби двома екранами з дамби біля шлюзів Явірської ТЕС поблизу с. Явора Турківського району.

Матеріали перевірки скеровано в Старосамбірський та Турківський районні суди для розгляду та винесення рішень.

Відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП, грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського спортивного рибальства добову норму вилову) - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 40 (а на посадових осіб - від 30 до 50) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

 

Комітет екологічного порятунку України

 Коментарі  

 
#1 i19 23.09.2009 15:16
Беркутівці - хлопці серйозні. Але в нас в Дрогобицькому районі в день відкриття на пернатих теж був рейд Беркута і позаштатних екологістів.Забрали в хлопа при виході з болота два крижні,кинули в УАЗа і поїхали собі...На тій підставі,що він не вписав їх в контрольну карточку.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com