Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Подарунок російським браконьєрам.
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 12567   
П'ятниця, 14 серпня 2009 13:07

Як передало РИА “НОВОСТИ”, держдума Росії таки прийняла у третьому читанні "Закон про полювання", який уточнює правила її проведення та порядок визначення лімітів добування тварин. Експерти звернули увагу на те, що Закон не забороняє на ловах використання механічних транспортних засобів, повітряного флоту, вибухових речовин, газів та інших способів масового знищення птахів та звірини.


Раніше російські правозихисники  звернулися з відкритим листом до голови Держдуми Бориса Гризлова та голови Комітету Держдуми з природних ресурсів, природокористування та екології Наталії Комарової, з проханням взагалі зняти даний законопроект з другого читання та відправити його на доопрацювання.

На думку правозахисників, прийняття законопроекту «Об охоте» призведе до масового знищення лісових тварин та птахів, згубно вплине на екологічну систему в цілому. “Через відсутність екологічної політики держави ліс та його мешканці перетворилися в товар для крупного бізнесу, а положення законопроекту “Об охоте”, вслід за Лісовим кодексом, відкривають нові можливості для безконтрольного знищення лісу та диких тварин”- вважають правозахисники.

Законопрект дозволяє убивати птахі та звірів, полювання на яких повністю заборонено, що порушує частину першу ст.258 п. «в» Кримінального кодексу, підкреслюють правозахисники. Також він порушує норми Конституції, оскільки в ньому не визначаються умови, згідно з якими власники лісових угідь не вправі забороняти доступ громадян до лісових ділянок.


У 2009 році в Росії відбулося два інцидента, які пов’язували з незаконним полюванням високих чиновників. Взимку на Алтаї розбився вертоліт Мі-8, в якому перебували вісім високопоставлених пасажарів.


В результаті авіакатострофи загинуло сім чоловік, в тому числі полред президента в Держдумі Олександр  Косопкін. Слідство встановило, що чиновники полювали на занесених до Червоної книги тварин, і за фактом браконьєрства відкрито крмінальну справу.

Весною, також під час падіння хелікоптера, загинув губернатор Іркутської області Ігор Єсиповський. За деякими даними він теж полював з повітряного судна, яке впало при спробі «мисливців» підняти на борт трофей. Ця інформація, однак, була офіційно спростована.

 Коментарі  

 
#1 xxxx 14.08.2009 16:33
Якщо держава не в стані здійснювати збалансовану природоохоронну політику - постраждають і мисливці і природозахисник и, хоча, на мою думку, мисливець - це природолюб і природозахисник !
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com