Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Запорізькій області мисливці зняли з депутата його недоторканість
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12774   
Середа, 19 серпня 2009 11:23

У Запорізькій області з 15 на 16 серпня, на відкритті мисливського сезону, п’яному депутату однієї з місцевих сільрад Новомиколаївського району розлючені мисливці розбили обличчя.

«П’яний депутат стріляв дробом по качках, порушуючи правила безпеки на полюванні - з другого боку озера знаходилися мисливці, і дріб міг потрапити в них. На зауваження депутат не реагував, а тому мисливці обійшли озеро і «зняли з депутата його недоторканість». Депутат, з синяком під оком і розбитою губою, скаржитися в міліцію не став, мабуть, усвідомивши, що був не прав», - розповіли в облуправлінні лісового і мисливського господарства.

 

При цьому в облуправлінні відзначили, що особливих претензій до дисципліни мисливців з боку єгерів немає. «Якщо, звичайно, не вважати, що відсотків 70 мисливців були в нетверезому, а третина з них - в неосудному стані. Багато хто набрав з собою «дичину» з магазину і всівся варити шурпу і юшку, навіть не почавши, що називається, полювання. Були і такі любителі, що привезли з собою пристрої для викидання тарілок для стрільби, не вірячи, що їм повезе з пернатою дичиною. Адже любителі полювання довго не бачилися і день відкриття мисливського сезону, за старою звичкою, перетворюється на посиденьки з байками і зі спиртним», - розповів співбесідник, повідомляє Репортер Запорожья.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com