Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Знову загибель високопоставлених ..."браконьєрів"?
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 12932   
П'ятниця, 21 серпня 2009 11:38
загибель_човенЯк вважають в російській партії «Яблуко», мер міста Мінусінська Анатолій Кекін, який нещодавно потонув на річці, схоже, був там на «браконьєрці». Як відомо, на ділянці, де розігралася трагедія, перебувати з рибальським спорядженням в той час було взагалі заборонено, оскільки там йшов нерест лосося. Як зазначив «Інтерфаксу» еколог та керівник фракції «Зелена Росія» партії «Яблуко» Олексій Яблоков, згідно з законом, якщо хтось перебуває в угіддях з рушницею, то вважається, що він - полює, так само і з снастями на річці. А в небіжчика були снасті в човні.

Як відомо, мер захлинувся позаминулого місяця, коли йшов моторкою по Єнисею в районі острова Ховей в Туруханському районі Красноярського краю. Як повідомила Західно-Сибірська транспортна прокуратура, він покинув човен, коли його несло течією на баржі.

 

Двигун моторки заглох і коли на допомогу меру пливла інша моторка, він стрибнув у воду і поплив до неї. Та не доплив лише кілька метрів.

 

Човен мера вдарився об баржу, але його не затягнуло під судно, що дозволило вціліти супутнику мера - його знайомому.

 

Щодо цього випадку лідер партії «Яблуко» Сергій Мітрохін зробив офіційну заяву, в якій зазначив, що загибель високопоставлених чиновників при сумнівних обставинах стає ледь не правилом і вище керівництво Росії мало б відкрито засудити чиновнице браконьєрство та покласти край вседозволеності держслужбовців всіх рівнів.

 

Нагадаємо, що взимку був помічений в браконьєрстві губернатор Архангельської області Ілля Михальчук. Тоді було опубліковано фото, на якому він в компанії чиновників позує на фоні вбитих ними тварин, занесених до Червоної Книги. Тоді прокуратура відмовилась відкрити кримінальну справу по цьому факту.

Навесні ж у ЗМІ проскочила інформація про участь в браконьєрській вилазці на рідкісних баранів чубуку секретаря якутського відділення партії «Єдина Росія» Михайла Еверстова.

 

В червні ж сталося падіння ще одного гелікоптера, в якому загинув губернатор Іркутської області Ігор Есиповський. Рятувальники, які працювали на місці авіакатастрофи, виявили там же й тушу ведмедя та понівечені карабіни. Розслідування справи суворо засекречено, а офіційно повідомили, що губернатор летів по справах. Коментарі  

 
#1 xxxx 21.08.2009 23:50
Спілкувався я нещодавно з дуже розумним священником, спитав його думку щодо добування дичини. Він пояснив, що добування для споживання допускається, добування для розваги - гріх. Пропоную порталу глибше дослідити дане питання. Мисливцям буде цікаво...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com