Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливським псам також потрібна допомога
( 5 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 5992   
Четвер, 27 серпня 2009 09:56
ветеринарна_клінікаНе таємниця, що кожен потребує професійної медичної допомоги. Не є винятком і наші чотирилапі друзі, собаки. Сьогодні гостем Порталу є директор ветеринарної клініки у місті Львові Юрій Лехів, який розповів не тільки про власну справу, а дав поради усім власникам собак, в тому числі й мисливцям як правильно доглядати своїх друзів.

У 2005 році була відкрита перша клініка на вулиці Володимира Великого, в якій нині працює троє людей. Перевага цієї лікарні в тому, що попри її робочий графік з 9.00 до 20.00, є чергові лікарі, які приїдуть за викликом вночі.

 

ветеринар- Щодня телефонують, адже з тваринами стаються різні речі - і ДТП, і порізи. І ми завжди виїжджаємо. Вже почався сезон полювання і частими гостями у нас стали мисливці та їх вірні друзі на полюванні собаки. Звертаються із різними проблемами - чергово обробка від бліх, кліщів. Є багато серйозних захворювань і кожен мисливець знає, що повинен обробити тіло свого улюбленця, аби вберегтись від серйозних наслідків. Таку процедуру треба робити кожні 1,5-2 місяці спеціальними препаратами, також непогано використовувати ошийники. Не варто економити, краще купувати ліки та спеціальні засоби провідних фірм, які є якіснішими та даються більше гарантії, - розповідає Юрій Степанович.

 

Слід також пам'ятати про щеплення від сказу, а також про щеплення від вірусних захворювань. Ще одним великим шкідником є глисти, тому потрібно обов'язково перевірити собаку і на це захворювання. Після полювання трапляються порізи, укуси, рвані рани, часто тварина може стати жертвою дикої тварини чи навіть самого мисливця. За словами Юрія Степановича, у його практиці вже не раз траплялися випадки, коли мисливці випадково ранили свого друга. Доводилось оперувати і діставати не один десяток дробинок.

 

- Якщо Ви помітили, що Ваш собака почуває себе не дуже добре, він не хоче їсти, пасивний на своїй традиційній роботі тощо, то варто звернутись до професіоналів. Адже від цього залежить його життя. Якщо вже навіть щось сталось, а лікар прибуде не скоро, а ваш чотирилапий товариш потребує швидкої допомоги, особливо коли сталась кровотеча, то завжди під рукою має бути аптечка, в якій будуть відповідні препарати ( етимзілат, диценон, вікасол ), антибіотики широкого спектру (цефазолін, цифатоксин тощо), вата, спирт, бинт, йод. Є такі випадки, коли мисливці навіть накладають шви своїм собакам. З однієї сторони, такі заходи є добрими, адже буває таке, що жоден медичний препарат не допомагає, тут потрібне тільки хірургічне втручання. Не варто самостійно колоти знеболюючі препарати, адже вони знімають біль проте пришвидшують кровотечу. А от якщо мова йде про переломи, то тут я рекомендую застосувати анальгетики. Але в мисливських собак больовий поріг досить мінімальний і як правило мисливці нічого не застосовують, - підсумував директор ветеринарної клініки Юрій Лехів.

ветеринари

 

Ветеринарна клініка надає повний спектр послуг і запрошує усіх власників тварин на консультації, ветеринарні огляди та інші процедури. Також у клініці пропонують цілий ряд ветеринарних препаратів, які можна придбати в аптеці, що є в кожному шпиталі для тварин.

 

Адреси клінік у Львові:

 

вул. В. Великого, 22
тел. 8 (032) 243-60-68
Час роботи 9.00-20.00

 

вул. Сихівська, 26

тел. 8 (032) 221-72-26
Час роботи 9.00-20.00

 

Нічні виклики за телефонами: 8 (032) 222-20-59, 8 (032) 222-13-78

 

 

 Коментарі  

 
#4 Svetislava 04.09.2009 11:09
База данных пропавших или украденых собак - это конечно здорово, это в помощь. Только злодии этого не читают, и обыватели, нашедшие собак - тоже. А если собак воруют, то стараются продать втихаря подальше.
Хотя для нас конечно очень нужна такая база, можно было бы на сайте сделать такой раздел.

И было бы очень здорово в помощь всем нам, пригласить этого врача на сайт, чтобы мог в электронном режиме и в телефонном, давать свои советы, отвечать на вопросы, связанные с нашими собаками. Ведь не секрет, что хороших врачей, знающих очень мало, и если грамотный врач из Львова, сможет ответить на вопрос, ответ на который не знают (допустим в Одессе, или Житомере, или ещё гле), то это будет очень здорово. Ведь собаки, как дети, сказать не могут, и подчас помощь им нужна моментальная, даже по тел или e-meil.
Предлагую сайту пригласить своего постоянного врача для консультаций.
:roll:
 
 
#3 V-Hunter 02.09.2009 11:11
Знаю цього ветеринара з великої букви. Хороший спеціаліст. Отже і починання хороше ;-)
 
 
#2 West 27.08.2009 18:20
Дійсно потрібно таку базу,хоча б по області.Може богато собак знайдеться та і злодіям не легко буде.
 
 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 27.08.2009 16:26
Доволі часто трапляються прикрі ситуації, при яких зникають мисливські собаки. Губляться на полюванні, при вигулі в населених пунктах, нерідко мають місце випадки крадіжок породистих (робочих) мисливських собак з наступним їх перепродажем в інший район, область. Жодна мисливська чи кінологічна організація не приділяє належної уваги цій проблемі. Пропонуємо порталові спільно з Федерацією мисливського собаківництва України організувати та налагодити роботу бази даних зниклих собак мисливських порід. Якщо завдяки проведеній Вами роботі мисливець знайде і поверне собі чотирилапого друга - це буде великим св'ятом. Мисливська спільнота буде дуже Вам вдячна!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com