Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Єгерські змагання: хто кращий?
( 1 Vote )
Написав Олена Кос Переглядів - 15218   
П'ятниця, 28 серпня 2009 18:18
єгеріНа мальовничій Горохівщині, що на Волині відбулись змагання єгерів. В такому вельми цікавому заході взяло участь 17 команд. Про це порталу повідомила прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На представників цієї професії очікували справді тяжкі випробування - потрібно було визначати сліди за рисунками диких тварин та птахів, показати відмінні знаннях природоохоронного законодавства , біології тварин, біотехнії, техніки безпеки при проведенні полювань та вміння надавати першу медичну допомогу. Оцінювали й мисливські трофеї - роги оленя, лося, косулі, лані.
Та чи не найскладнішою стала смуга перешкод, яку намагалися максимально наблизити до реальних умов. Ця естафета складалася із «купин» - покладені на землю пеньки діаметром 20-25 сантиметрів (кожне падіння додавало учаснику одну хвилину штрафного часу); «колоди» - покладеної горизонтально колоди довжиною 7-8 м, що використовується, як засіб для переправи через "річку" (падіння - одна хв штрафного часу); «навісної переправи з перилами» - натягнутої між деревами імітації навісної переправи довжиною 7-10 м (падіння додавало учаснику одну хв штрафного часу); «слалому на човні» - команда в повному складі, дотримуючись всіх вимог техніки безпеки, повинна на човні проплисти навколо буйка, встановленого на відстані 40-50 м від берега; перша частина траси проходиться вперед носом човна, друга, до фінішу - вперед кормою (враховувався загальний час проходження етапу); виставлення прапорців на вовка - на цьому етапі вся команда повинна була правильно зібрати (змотати) на котушку, а потім виставити приблизно 200 м прапорців (помилка вартувала 3 штрафних хв); транспортування потерпілого - на виготовлених з палок і брезенту ношах два члени команди мають перенести на відстань 50 м третього, котрий імітує людину, що втратила свідомість (враховувався загальний час проходження етапу); «стрільби» - кожному стрільцю давалося дві спроби з пневматичної гвинтівки влучити в убійне місце на силуеті дикої свині (промах додавав одну хв штрафного часу);

стрільби_єгері

встановлення намету (неналежно складений або неналежно поставлений намет приносив команді 3 хв штрафу);

розпалювання вогнища - матеріал для вогнища мав бути виключно природного походження (кора, гілки, хвоя та листя дерев, трава, мох тощо). Дозволялося одночасно тримати в руці і розпалювати лише один сірник одному з членів команди. Вогнище вважається розпаленим, коли падала перепалена полум'ям, натягнута на висоті 120 см від землі, нитка.
Смугу перешкод відмінно пройшла команда Волинської обласної організації УТМР. Другими були чоловіки ДП «Любешівське ЛМГ», третіми - ДП «Городоцьке ЛГ».
Оцінювалося й вміння приготувати смачну страву. Тут і юшка була, і запечена дичина, і шашлики, і шурпа, і куліш, і запашна риба, яку приготували за таємним мисливським рецептом. Цікаво, що цього разу дегустувала і оцінювала мисливські страви журналістська братія.

Найсмачнішими визнали старовижівську шурпу, любешівську рибу та ратнівську юшку.
У загальному заліку першість вибороли єгері ДП «Городоцьке ЛГ», друге місце за ДП «Ківецівське ЛГ», третьою стала команда ДП «Любешівське ЛМГ».
Портал для мисливців, рибалок та любителів природи Hunting Ukraine - Ловецтво України вітає волинських єгерів із перемогою у змаганні! Бажає лише вдосконалення на їх професійній стезі та нових перемог!

 Коментарі  

 
#3 ярий 23.11.2009 00:50
В західних мисливців такі знання і вміння обовязкові кожному мисливцю при здачі вступних іспитів на посвідчення мисливця.Добре,що у нас хоч єгера ще щось знають. :lol:
 
 
#2 Svetislava 01.09.2009 16:36
Вітання волинянським єгерам! А це мабуть дуже цікаво!
Може дійсно в наступному році зібрати команди мисливських товариств і організувати подібні змагання? От здорово було б.
 
 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 29.08.2009 00:22
Приємно що такі змагання відбуваються серед професіоналів - єгерської служби. Рекомендуємо порталові організувати мисливські змагання серед товариств мисливців та мисливських клубів. Готові долучитися до розробки стратегії змагань. Сподіваємося на добру атракцію і масу позитивних емоцій.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com