Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
На форумі встановлено невірний час!
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4029   
Четвер, 03 вересня 2009 12:34
На форумі встановлено невірний час!
Можливо час, який відображається на форумі, відповідає іншому часовому поясу, а не тому, в якому знаходитесь ви. В такому випадку, відвідайте вашу Сторінку профілю (Головна сторінка/Меню користувача(права колонка)/Профіль) та змініть в налаштуваннях часовий пояс, щоб він відповідав вашому місцезнаходженню, наприклад, Київ, Варшава, Москва і т.д. Зауважте, що зміна часового поясу та багатьох інших налаштувань доступна лише зареєстрованим користувачам. Отже, якщо ви незареєстровані, то це непоганий момент для того, щоб це зробити, пробачте за каламбур.
 Терміни і визначення

Закрити все | Відкрити все

Що таке мережевий етикет?

Мережевий етикет - ( або "netiquette" від англ. network etiquette, або "нетікет", або рос. "сетикет") , так називаються правила, прийняті в мережі ІНТЕРНЕТ або, якщо хочете, кіберпросторі.

Читати далі ...
Хто такі Модератори? Модератори - це користувачі (або групи користувачів), чия робота полягає у щоденному стеженні за роботою форуму. Вони мають можливості редагування та видалення повідомлень, закриття, відкриття, переміщення, видалення та об'єднання тем в форумі, який вони модерують. Читати далі ...
Хто такі Адміністратори?

Адміністратори - особи, які мають найвищий рівень контролю над порталом . Вони можуть керувати усіма аспектами роботи форуму, які включають розмежування прав доступу, закриття доступу окремим користувачам, створення груп, призначення модераторів і т.п., в залежності від прав, наданих їм засновником порталу. Також вони володіють усіма можливостями модераторів в усіх форумах, залежно від прав, наданих ним засновником порталу.
Читати далі ...
ОФТОПІК

Офтопік (інакше «oффтопік» або «oфф» або "оффтоп", від англ. off-topic) — повідомлення не по темі (топіку) поточного обговорення. Зустрічається, коли учасники інтернет-спільноти починають спілкуватися на другорядні або (що більш характерно) на зовсім далекі теми, що відрізняються, від  заявленої  в заголовку поточного обговорення.

Читати далі ...
ФЛУД

Флуд (від англ. flood — наводнення) — це повідомлення в інтернет-форумах і чатах, що займає великі об'єми і не несе ніякої корисної інформації.

Читати далі ...
ФЛЕЙМ

Флейм (від англ. flame — «вогонь») — це процес який, іноді виникає при спілкуванні в інтернеті  «словесна війна». Це раптово виникше бурхливе обговорення в процесі якого учасники переважно забувають початкову тему, переходять на особистості і не можуть зупинитися. Переважно флейми виникають спонтанно, розвиваються дуже швидко і закінчуються лише при втручанні модератора або коли всі учасники остаточно втомляться. Це той самий вид суперечки в якій, істина не народжуєтья, а по закінченні флейму, як правило, всі учасники почувають себе не зручно і ніякого конструктивного результату флейм не дає.

Читати далі ...

Реєстрація. Вхід.

Закрити все | Відкрити все

Чому я не можу зареєструватись?

Можливо адміністратор форуму заборонив доступ з вашої адреси IP або ім'я користувача, яке ви намагаєтесь зареєструвати. Також він міг вимкнути реєстрацію нових користувачів. Зверніться за допомогою до адміністратора форуму.

Читати далі ...
Я колись зареєструвався, але тепер не можу увійти?!
Спробуйте знайти лист e-mail, який ви отримали під час реєстрації, перевірити ваші ім'я користувача та пароль та повторити вашу спробу. Можливо, що адміністратор з якихось причин деактивував або видалив ваш обліковий запис. Читати далі ...
Я забув свій пароль
Не панікуйте! Хоча ваш пароль не може бути відновлено, вам легко може бути створено новий. Для цього перейдіть на сторінку логування та натисніть Забули ім'я користувача/пароль, дотримуйтесь інструкцій і незабаром ви знову зможете увійти на форум.
Читати далі ...

Навіщо мені взагалі потрібно реєструватися?
Реєстрація надає вам можливість користуватись додатковими функціями, які недоступні для анонімних користувачів, такими як публікувати фото в галереї, добавляти оголошення, спілкуватись на форумі, аватари, приватні повідомлення, відсилання e-mail іншим користувачам.

Читати далі ...
Чому я не можу увійти?
На це може бути декілька причин. Перш за все, переконайтесь, чи правильно ви вводите ваше ім'я користувача та пароль. Якщо це так, тоді вам необхідно зв'язатися з адміністратором для того, щоб переконатись, що вам не заборонено доступ до форуму. Читати далі ...

Фотогалерея

Закрити все | Відкрити все

Які обмеження в фотогалереї?

На даний момент дозволяється завантаження фотографій розміром до 58Мб, при цьом скрипт фотогалереї автоматично опрацює фотографію до потрібних розмірів і створить середні та міні-ескізи. Кількість фотографій - до 500шт.

Читати далі ...

Хто може завантажувати фото в фотогалерею?

Завантажувати фотографії мають право всі зареєстровані користувачі порталу.

Читати далі ...

Як опублікувати фото в фотогалереї?

Заходимо на сайт, проходимо процедуру входу (залоговуємось, тобто вводимо ім'я користувача та пароль) далі заходимо в фотогалерею -> Фотогалерея бачимо наступну картину
Читати далі ...

Приватні повідомлення

Закрити все | Відкрити все

Я отримав спам або образливий лист email від учасника цього форуму!

Нам прикро про це чути. Форма відправлення e-mail на цьому форумі включає засоби запобігання спробам відсилання таких листів і можливість відслідковування учасників, які відсилають повідомлення такого плану. Напишіть листа адміністратору форуму з повною копією листа e-mail, який ви отримали, при цьому важливо включити усі заголовки (вони містять детальну інформацію про учасника, який відправив лист). Адміністратор зреагує і зробить відповідні дії.

Читати далі ...

Я постійно отримую небажані приватні повідомлення!

Ви можете заблокувати надходження вам приватних повідомлень від конкретного користувача, скориставшись правилами повідомлень в налашьуваннях Вашого профілю. Якщо ви отримуєте образливі приватні повідомлення від одного з учасників, повідомте про це адміністратора форуму, він може заборонити йому можливість відправлення приватних повідомлень взагалі.

Читати далі ...

Я не можу відсилати приватні повідомлення!

На це може бути три причини: 1) ви не зареєструвались і/або не залогувались; 2) адміністратор форуму вимкнув підтримку приватних повідомлень на форумі; 3) адміністратор заборонив вам відсилання приватних повідомлень. Якщо причина остання, то запитайте в адміністратора, чому він це зробив.

Читати далі ...

Форум

Закрити все | Відкрити все

Отож є два варіанти, як можна це зробити.

Перший

За допомогою інтерфейсу самого форуму.
Під час написання посту, під полем набору тексту є кнопка "Додати файл"

Читати далі ...

На форумі є можливість вивести деяку додаткову інформацію (місце розташування, кілька слів про себе, контакти icq, google talk, і т.д.) Для цього потрібно відредагувати свій профіль.

Отже обираємо Профіль в меню користувача (на Головній сторінці права

Читати далі ...

Що робити якщо фото завелике?

Якщо фотографія не відповідає вимогам форуму, ви можете розмістити посилання на зображення, яке збергіається на загальнодоступному веб-сайті. Покажемо як це зробити на прикладі http://www.radikal.ru/.

Отже заходимо на http://www.radikal.ru/ бачимо картину подібну до наступної

Читати далі ...

Які саме файли можна приєднувати на цьому форумі?

На форумі можна приєднувати файли з розширенням zip,txt,doc,gz,tgz розміром до 375 Кб. Якщо Ваші файли не відповідають вимогам Ви можете скористатись будь-яким файлообмінником.

Читати далі ...

Що таке значок теми?

Значки тем - це встановлені автором зображення, які пов'язані з повідомленнями та відображають їхній зміст.

Читати далі ...

Чи можу я розміщувати зображення?

Так, ви можете розміщувати зображення в своїх повідомленнях, проте встановлені певні обмеження на завантаження зображень:

- максимальна висота зображення 600px;
- максимальна ширина зображення 400рх;
- максимальний розмір файлу зображення 150 Кб.

Якщо Ваше зображення перевищує дані обмеження,

Читати далі ...

Як мені поскаржитись на повідомлення модератору?

Перейдіть до повідомлення, на яке ви хочете поскаржитись і ви побачите кнопку, якою ви можете це зробити. Натиснувши на неї, ви пройдете через ряд кроків, необхідних для відправлення скарги на повідомлення.

Читати далі ...

Як мені відредагувати або видалити повідомлення?

Якщо ви не є адміністратором або модератором форуму, ви можете редагувати  лише власні повідомлення. Ви можете відредагувати повідомлення, натиснувши кнопку Ред. для відповідного повідомлення.

Читати далі ...
Що таке моє звання і як мені його змінити?
Звання, яке знаходиться під вашим іменем користувача, відображає кількість повідомлень, яку ви написали, або дозволяє ідентифікувати певних користувачів, таких як модератори або адміністратори. Взагалі ви не можете безпосередньо змінювати жодне звання на форумі, оскільки вони встановлюються адміністратором. Будь-ласка, не засмічуйте форум непотрібними повідомленнями тільки для того, щоб підняти своє звання, за це модератори чи адміністратори можуть просто зменшити кількість написаних вами повідомлень.
Читати далі ...
Я змінив часовий пояс, але час все одно невірний!
Якщо ви впевнені в тому, що ви правильно встановили часовий пояс та літній час , але час все одно невірний, значить годинник на сервері налаштований невірно. Будь-ласка, повідомте про це адміністратора, щоб він вирішив цю проблему.
Читати далі ...
На форумі встановлено невірний час!
Можливо час, який відображається на форумі, відповідає іншому часовому поясу, а не тому, в якому знаходитесь ви. В такому випадку, відвідайте вашу Сторінку профілю (Головна сторінка/Меню користувача(права колонка)/Профіль) та змініть в налаштуваннях часовий пояс, щоб він відповідав вашому місцезнаходженню, наприклад, Київ, Варшава, Москва і т.д. Читати далі ...

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com