Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зона показує зуби. Скажена вовчиця покусала шістьох працівників ЧАЕС
( 1 Vote )
Написав Editor Переглядів - 15504   
Понеділок, 07 вересня 2009 12:18
вовкВідтепер персоналу Чорнобильської атомної станції заборонено пересуватися територією пішки - тільки спеціалізованим транспортом. Скажена вовчиця, яка зайшла на промисловий майданчик об'єкта, напала на людей і змусила заговорити не тільки про техногенну безпеку станції. Спочатку вовчиця з'явилася поблизу пожежної частини, персонал якої закрив ворота і відігнав тварину металевими прутами. Після того вовчиця пішла до санпропускників.

Працівникам, які перебували у санпропускнику біля залізничної станції, пощастило менше, бо відбитися від скаженої тварини вони не змогли. За повідомленням Тетяни Гриви, заступника начальника інформаційного відділу ЧАЕС, у результаті нападу вовчиці постраждали шість осіб - чотири працівники ДСП ЧАЕС і два працівники підрядної організації - ЗАТ "Укренергомонтаж".

На даний час усі потерпілі госпіталізовані з укусами кінцівок і перебувають у лікарнях Славутича й Іванкова, а їхній стан характеризується як задовільний. Однак людям тепер доведеться пройти лікування ще й від сказу.


Вовчицю вже підстрелив наряд міліції міста Чорнобиль у районі сховища відпрацьованого ядерного палива N2. Як визначили ветеринари, тварина була хвора на сказ. Груповий нещасний випадок викликав спеціальне розслідування.


Але, розповідають працівники ЧАЕС, територія станції не огороджена, а навколо - зона відчуження, яка поросла лісом, тож тварини тут вільно почуваються і часто заходять на територію станції.

Автор: Олексій ГАЛЧИН
Джерело: "Україна молода" 2009.09.02

 Коментарі  

 
#1 vasyl ua 10.09.2009 13:51
Тільки й треба, що й мисливця на трохи часу, і спокій буде 8)
А основне вияснити свідки звір прийшов, що йому не сподобалось на на попередніх теренах. Звір так просто на людину ж не нападає :-| .
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com