Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
ПРО ФАЗАНА
( 24 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 21916   
Вівторок, 15 квітня 2008 00:32

fazan.jpgФазан із давніх давен захоплював своєю достойністю та гарним виглядом. Ця птиця відрізняється витривалістю до кліматичних умов і її можна тримати весь рік в садовій вольєрі. Фазани, особливо декоративні є прикрасою будь-якого заміського будинку. Спостереження за ними залишить незабутнє враження гостям, дітям і господарям будинку. Але ж не кожен усвідомлює, що ці птахи були завезені до нас із далекої Азії, незважаючи на це вони чудово в нас акліматизувались. Та все ж таки є необхідним неабиякий догляд за ними, щоб вони могли себе почувати як в природному середовищі.

На сьогоднішній день розведення фазанів зводиться до трьох галузей: розведення для мисливських потреб, любительське розведення, а також розведення для гастрономічно-кулінарних потреб.


М'ясо фазанів - прекрасна дієтична легкозасвоювана їжа, яка спрадавна дуже високо цінувалася і вважалася лікувальною. От як описує одна із старовинних книг: «М'ясо фазана відмінне і гідно усілякої похвали. Воно укріплює мозок, розум і органи чуття, допомагає при меланхолії, але його слід споживати в гарячому вигляді три дні підряд, щоб воно подіяло.»


На відміну від інших, вживаний метод розміщення фазанів у величезних лісових вольєрах дозволяє отримати м'ясо за якістю та на смак рівноцінне диким видам.


Розміщення птиць у величезних вольєрах має ще і ту перевагу, що птиця не звикає до людини, оскільки має можливість завжди відлетіти. Дякуючи таким фазанам відроджується історична традиція полювань на цих королівських птахів.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com