Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
ІX Міжнародні Торги Рибальства, Мисливства, Зброї та Екстремального спорядження
( 3 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 10615   
Четвер, 17 вересня 2009 15:53
торгиШановані пані та панове!
Запрошуємо всіх на ІX Міжнародні Торги Рибальства, Мисливства, Зброї та Екстремального спорядження «ПОЛЮВАННЯ ТА ЛОВЛЯ 2010», що відбудуться в лютому 2010 року в Польщі!

ІX Міжнародний Салон Рибальства, Мисливства, Зброї та Екстремального спорядження: «ПОЛЮВАННЯ ТА ЛОВЛЯ 2010», а також VІ Загальнопольський карповий фестиваль "КАРП - ФЕСТИВАЛЬ 2010", організований аби полегшити фірмам пошуки нових партнерів і торгових контрагентів у Польщі та інших країнах зарубіжжя. Це добра нагода обмінятись досвідом між власниками фірм в окремих галузях. Організатори запрошують на Торги велику кількість гуртових продавців з Росії, Угорщини, Чехії, Словаччини та інших країн колишнього СРСР, а також Західної Європи. Торгові експозиції супроводжуватимуть велика кількість показів, конференцій та інших цікавих імпрез. Організатори Торгів переконані, що стануть місцем обміну поглядів та інформації між учасниками Торгів, а сам захід допоможе фірмам досягнути успіху.

Організатори пропонують панству у розпорядження сучасний виставковий центр у Вроцлаві. Для користування пропонують 2 бари швидкого обслуговування, конференц-зал. Є також паркінг, що знаходиться під охороною, а також паркінг для фірм, які беруть участь у Торгах. Поблизу виставкового центру є багато готелів з високим стандартом та з помірними цінами. Велика перевага Торгів, окрім вищезгаданих досконалого положення об'єкту, доброї торгової інфраструктури і організації, - дуже помірні ціни за виставкову площу.

Фірма АГЕНТСТВО МАРКОЗ має честь запросити фірми на наступні торги:


IX Міжнародні Торги Рибальства, Мисливства, Зброї та Екстремального спорядження "Полювання і Ловля 2010",


а також на VI Міжнародний Карповий Фестиваль "Карп - Фестиваль 2010"


19 - 21 лютого 2010р.
години роботи 10:00 - 18:00
ZABRZE - HALA MOSiR
ul. MATEJKI 6


Співпраця


Портал для мисливців, рибалок та любителів природи Hunting Ukraine - Ловецтво України є партнером організаторів Торгів. В адміністрації порталу Ви зможете отримати детальну інформацію про самі Торги, можете розраховувати на допомогу із отриманням запрошень та співпрацю із організаторами заходу.

 

Довідка


ТОРГИ ВРОЦЛАВСЬКІ АГЕНЦІЯ МАРКОЗ (TARGI WROCŁAWSKIE AGENCJA MARKOZ) є організатором міжнародних торгів, що відбуваються впродовж року, у виставкових центрах у Вроцлаві. Організовують міжнародні Торги на теми любительського, спортивного, туристичного та активного відпочинку. На VІІІ Міжнародних торгах Рибальства, Мисливства, Зброї та Екстремального спорядження «Полювання і Ловля», що відбулись у лютому і березні 2009 року завдяки фірмі МАРКОЗ, було представлено понад 200 фірм з Республіки Польща та зарубіжжя. Торги відвідало біля 8500 осіб. Це та єдина торгова імпреза в Польщі, що згруповує всю галузь рибальства, мисливства, зброї та екстремального спорядження. Особливість цього заходу в тому, що в ній беруть участь польські фірми, які виготовляють високоякісне устаткування та аксесуари за привабливу ціну. Також є добра нагода для працівників торгівлі познайомитись із великим вибором польської продукції та розпочати з ними співпрацю.


Готелі, поселення


Для фірм, що братимуть участь у Торгах «Полювання і Ловля 2010», «Карп - Фестиваль 2010», «Підвищення адреналіну 2010» зарезервовано цілий готель Hotel WILLA AMBASADOR, який розташований поруч із виставковим центром Hali MOSIR, на відстані близько 100 м від Halа. Hotel Willa Ambasador є готелем високого стандарту з доброю ресторацією/кухнею/ і цілодобовим паркінгом, що знаходиться під охороною. Двомісний номер для фірм-учасників вартує 120.- zł.


Контакти готелю:


WILLA AMBASADOR ul. 3 Maja 78 41-800 Zabrze, tel. 032 271 5044 fax. 032 271 54 69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com