Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Депутат БЮТ має апетит на 1,5 тис. га лісів на Львівщин
( 1 Vote )
Написав ZIK Переглядів - 9772   
Неділя, 20 вересня 2009 12:28

Депутат Львівської облради Євген Буба має намір стати власником частини лісів у Яворівському районі Львівської області. Про це  18 вересня, на прес-конференції у Львові повідомив головний консультант комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Павло Барнацький

 


За його словами, Євген Буба вже подав документи на виділення лісу. Барнацький каже, що мова йде приблизно про 1,5 тис га лісів Яворівського району.

«Я наперед говорю про це, щоб відбити бажання відомого на Львівщині Буби це зробити», - сказав він й додав, що всі знають, що Буба був пов'язаний із Козаком і Медведчуком.

Загалом, за його словами, на Львівщині йде дерибан лісів, хоча це найбільше багатство області. «Прикро, що у Львівській облраді засідають кулуарно і перед засіданням ділять Львівщину на частини», - сказав він.

Він повідомив, що народний депутат України Юрій Кармазін виступив проти прийняття Лісового кодексу України і запропонував внести у нього певні зміни, які б унеможливили такі факти у майбутньому. Ці зміни, з слів Барнацького, будуть прийняті.

Довідка ЗІКу.

Депутат Львівської облради Євген Буба є членом Блоку Юлії Тимошенко.

 

 Коментарі  

 
#1 ярий 23.11.2009 00:43
Пояснення тут одне.Яка мамка-такі й діти!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com