Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Дорого обійшлась зайчатина
( 1 Vote )
Написав Василь ПЕТРУК Переглядів - 4725   
Понеділок, 21 вересня 2009 09:51

єгері Камінь-Каширської УТМР затримали браконьєрівПід час спільного рейду інспектори державної екологічної інспекції та єгері Камінь-Каширської районної ради УТМР затримали браконьєрів.

Ними виявились жителі села Піщане Камінь-Каширського району батько і син Степан і Сергій Чубари та Руслан Савонюк. Вони із застосуванням приладів для осліплення тварин вночі незаконно полювали на зайців із вогнепальної зброї. У порушників вилучено шість зайців та мисливську рушницю. Матеріали за цим фактом були направлені до Камінь-Каширського районного суду. Браконьєри притягнені до адміністративної відповідальності та сплатили штрафи по 650 гривень кожен. Крім цього, вони сплатили 3000 гривень за збитки, завдані довкіллю. Вогнепальну зброю конфісковано.


Волинь, №989 СУБОТА, 19 ВЕРЕСНЯ 2009р

 Коментарі  

 
#2 мисливський клуб Карпатське братство Діани 23.09.2009 01:06
На жаль автор статті не вказав яке соціальне становище займають ці браконьєри, чи були вони членами мисливсього товариства, чи зареєстрованою була їхня зброя, який автотранспорт використовували , чи розглядалося питання про його конфіскацію. При поданні такої інформації в ЗМІ необхідно створювати атмосферу публічності, це стане уроком для всіх нечесних на руку мисливців.
 
 
#1 єгер Камінь-Каширськ 21.09.2009 15:30
Да це сама справжня правда - Мотоцикол в крові і пухові :eek:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com