Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Бій браконьєрам!
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 6046   
Вівторок, 13 жовтня 2009 21:55

Бій браконьєрам!Нічні рейди із охорони державного мисливського фонду впродовж останніх п'яти днів, проведені працівниками Маневицького лісгоспу, виявили низку порушень правил полювання.

- Було затримано п'ять осіб, які займалися незаконним промислом зайця у нічний час із допомогою освітлювальних пристроїв, - розповідає заступник директора по мисливству ДП „Маневицьке ЛГ" Микола Корець.

У них вилучено п'ять мисливських рушниць, набої до них, освітлювальні прилади, а також чотири зайці. На всіх правопорушників складені протоколи, справи передано на розгляд Маневицького районного суду. Горе-полювальники вже відшкодували 2000 гривень. Саме на таку суму було завдано збитків держлісгоспу.

Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 Коментарі  

 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 15.10.2009 02:04
Браконьєри - вороги мисливства. Стаття 85 Кодексу України про адміністративне правопорушення передбачає відповідальніст ь у вигляді штрафу або позбавлення права полювання на відповідний термін. Проте суди майже ніколи не приймають рішення про позбавлення права полювання, відповідно браконьєри відбуваються штрафом. До конфіскації зброї за браконьєрство теж доходить дуже рідко. Якщо б браконьєра було б належно оштрафовано, конфісковано в нього рушницю і позбавлено права полювання терміном на 3 роки - ось тоді інші браконьєри б задумалися.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com