Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
22 - 25 жовтня 2009 - Відкритий комплексний чемпіонат України "КУБОК ДНІПРА"
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4607   
П'ятниця, 16 жовтня 2009 13:15

НАКАЗ 23.09.2009 № 037 м. Київ

Про відкритий комплексний Чемпіонат України

З метою визначення кращих мисливських собак і підведення підсумків роботи в галузі мисливського собаківництва

НАКАЗУЮ:
Провести відкритий комплексний Чемпіонат України «КУБОК ДНІПРА» серед лайок по вольєрному Федерація мисливського собаківництва Україникабану та підсадному ведмедю 22 - 25 жовтня 2009 р. на базі мисливського господарства „Кочережки" Павлоградської райради УТМР Дніпропетровської обл. Телефони для довідок: (044) 496-41-19 (ФМСУ), (056)325-44-99 (база Кочережки).
1. Затвердити Положення про відкритий комплексний Чемпіонат України серед лайок по вольєрному кабану та підсадному ведмедю 2009 року (додається).
2. Відповідальність за організаційно-господарські питання по підготовці та проведенню чемпіонату покладаю на заступника голови Дніпропетровського осередку ФМСУ Віктора Костянтиновича Злидаря (067)632-61-91. Комендант Чемпіонату - Тимченко Сергій Володимирович (066)146-38-05 (за згодою).
3. Для проведення чемпіонату, здійснення розцінки роботи собак, визначення кращих команд призначити експертні комісії в складі:
Комісія № 1 (по вольєрному кабану):
голова - Слєпньов Сергій Костянтинович (Росія, Всеросійська категорія);
члени: - Герасютенко Володимир Олександрович ( м. Одеса, І категорія);
- Дмитраш Юрий Леонідович (м. Донецьк, ІІ категорія);

Комісія № 2 (по підсадному ведмедю):
голова - Рябов Володимир Олександрович (Росія, Всеросійська категорія);
члени: - Горошко Володимир .Миколайович (м. Миколаїв, І категорія)
- Олійник Костянтин Іванович (м. Дніпропетровськ, ІІ категорія)

Головний експерт Чемпіонату - Бойко Геннадій Анатолійович (м. Миколаїв, Національна категорія)
Секретар - Гурін С.М.
Організатори змагань залишають за собою право підключати до роботи в експертних комісіях для стажування експертів ІІ категорії з випробувань лайок.

4. Для часткового відшкодування збитків, пов'язаних з проведенням змагань встановити внесок у розмірі 200 грн. за один номер (одиночка чи пара) - для індивідуальних та колективних членів ФМСУ, а також учасників з країн СНД. Для команд-учасників з інших організацій вартість участі - 300 грн.
5. Головам обласних осередків ФМСУ, керівникам колективних членів ФМСУ забезпечити явку учасників - членів експертних комісій та команд. Допуск собак до чемпіонату регламентується Положенням про відкритий комплексний Чемпіонат України серед лайок по вольєрному кабану та підсадному ведмедю 2009 року.
6. Жеребкування команд-учасниць проводиться о 20-00 на базі господарства після реєстрації 22.10.09 р. Згідно жеребкування парні номери команд починають роботу з ведмедя, непарні - з вольєрного кабана. Черговість виступу номерів у команді встановлюється капітаном команди. Перед початком чемпіонату усі собаки перевіряються на слухняність, відношення до пострілу, крипторхізм та правильність зубної системи.
7. Бажаючі можуть розміститися на базі (при собі бажано мати обігрівальні прилади та спальні приналежності).
8. Даний наказ довести до відома керівництва обласних осередків і колективних членів ФМСУ, власників мисливських собак, які повинні повідомити про рішення щодо участі в Чемпіонаті та надіслати заявки до правління ФМСУ до 19 жовтня 2009 року.
9. Контроль за виконанням наказу покладаю на З. Б. Медведєву.


Голова правління ФМСУ С. М. Гурін


ПОЛОЖЕННЯ
про Чемпіонат України серед лайок в комплексному змаганні по вольєрному кабану та підсадному ведмедю „КУБОК ДНІПРА" - 2009

1. Відкритий чемпіонат серед лайок по вольєрному кабану та підсадному ведмедю проводиться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі - ФМСУ) з метою:
1.1. Визначення кращих порід мисливських собак за робочими якостями для подальшого використання їх у племінній роботі.
1.2. Виявлення досягнень і обміну досвідом серед власників собак з обласних осередків ФМСУ, колективних членів ФМСУ, клубів, зарубіжних організацій та клубів по розведенню лайок та їх польовій підготовці.
1.3. Заохочення власників переможців за найбільш успішну натаску.
1.4. Популяризації використання на полюванні мисливських собак.
Оцінка робочих якостей собак проводиться відповідно до правил, затверджених 26.02.2009 року Кінологічною Радою експертів з мисливського собаківництва України.
2. На чемпіонат запрошуються:
1) В особистій першості - власники собак, які мешкають на території України та за її межами. При цьому до змагань допускаються собаки відомого походження (тобто ті, що мають родовідне свідоцтво встановленого зразка) з оцінкою екстер'єру не нижче «дуже добре» та диплом за роботу по кабану або ведмедю не нижче другого ступеня.
2) Команди обласних відділень ФМСУ, відділень КСУ, колективних членів ФМСУ, клубів. Склад команди - 3 номери, які складаються з собак що мають дипломи по кабану у вольєрі чи підсадному ведмедю.
3) Команди з інших країн, до складу яких входять собаки, що мають оцінку екстер'єру не нижче «дуже добре», дипломи за роботу по кабану чи підсадному ведмедю та родоводи загальновизнаного зразка.
До складу команди повинні входити: сука - одиночка; пес - одиночка, склад третього номеру - на розсуд організації яка виставляє команду (пара чи одиночка). Для пари обов'язкова наявність парного диплому цієї пари.
Командний залік проводиться по сумі всіх робіт номерів. Номер - це собака, що працює одиночкою чи пара. Собака має право приймати участь в чемпіонаті лише раз, тобто собака, котра виступає в парі, не може приймати участь у цьому чемпіонаті індивідуально.
2.1. Запис на чемпіонат, а також оплата за участь, проводяться заздалегідь - до 19 жовтня 2009 року, заявки надсилати за номером факсу (044) 496-41-19 та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Грошові кошти перераховувати на поточний рахунок ФМСУ згідно з виставленим рахунком.
Організатори змагань залишають за собою право припинити запис учасників змагань після 19 жовтня 2009 р.
2.2. Жеребкування проводиться перед початком польової експертизи серед команд - учасниць їх капітанами. Ті, хто приймає участь тільки в особистої першості проходять випробування після членів команд.
Зміни в складі команди дозволено проводити до пуску першого номеру команди. У разі травмування собаці на будь-якому етапі змагань, вона може бути випробувана в останню чергу за бажанням її власника та з дозволу ветеринарного лікаря. Якщо подальше випробування травмованого собаці неможливо або її власник знімає собаку зі змагань, заміна її на іншу неможлива.
3. Для проведення чемпіонату призначаються дві робочі комісії, головний експерт та секретар змагань.
3.1. До обов'язків секретаря входять:
- перевірка документації на собак, узагальнення даних, які надійшли від робочих комісій, оформлення робочих дипломів, отриманих собаками;
- визначення командних та індивідуальних місць сумісно з головним експертом змагань;
- повна відповідальність за правильність визначення місць в особистій та командній першості.
3.2. Обов'язки головного експерта:
- контроль за організацією експертизи, вирішення спірних питань, участь у визначенні особистої та командної першості;
- проведення жеребкування команд до початку чемпіонату у присутності капітанів команд і складання списку черговості виступів собак (порядок виступу собак в команді визначається капітаном команди);
- проведення сумісно з організаторами відкриття чемпіонату, параду-закриття змагань і нагородження учасників.
3.3. Робочі комісії проводять оцінку роботи собак і кожного дня подають секретарю рапортичку проведеної експертизи.
3.4. Перед пуском усі собаки перевіряються на крипторхізм, правильність зубної системи, слухняність та відношення до пострілу.
3.5. Відповідно до «Правил випробувань мисливських собак по підсадному кабану», власник має право знаходитися у вольєрі з рушницею і здійснити один-два постріли для створення у собаки найвищого азарту.
4. Усі собаки, які беруть участь у чемпіонаті (як в складі команди, так і особисто), одночасно беруть участь в індивідуальній першості. Собакам, які згідно з виступами, отримали прохідні бали, видаються дипломи з обов'язковою вказівкою зайнятого місця в індивідуальній першості чемпіонату. В командному заліку беруть участь собаки, які спрацювали на диплом як по кабану, так і по ведмедю. Командна і індивідуальна першість собак визначаються окремо.
4.1. Особиста першість спочатку визначається окремо - по кабану та по ведмедю, а потім - комплексно - за результатами двох робіт.
Власники собак, що спрацювали по будь-якому одному звіру приймають участь в особистої першості тільки по цьому звіру.

4.2. Визначення особистого місця по комплексу робіт, та окремо по кожному виду проводиться відповідно до: ступеню диплома; суми балів, отриманих за диплом та додаткових балів для одиночних номерів.
Для об'єктивного визначення міст до суми балів, яку отримав одиночний номер додаються додаткові бали:
а) - за одиночну роботу пса на диплом І ступеня - 15 балів;
- за одиночну роботу пса на диплом ІІ ступеня - 10 балів;
б) - за одиночну роботу суці на диплом І ступеня - 20 балів;
- за одиночну роботу суці на диплом ІІ ступеня - 15 балів;
- за одиночну роботу суці на диплом ІІІ ступеня - 10 балів;
4.3. При визначенні особистого місця по комплексу робіт (кабан + ведмідь), в разі рівності загальної суми вищенаведених балів - перевага надається номеру, який отримав вищий за ступенем диплом по ведмедю. Як що ступені дипломів по ведмедю однакові, порівнюються ступені дипломів по кабану.
У випадку, коли і ці дані однакові: при порівнянні пари та одиночки перевагу отримує собака, який спрацював в одиночку. При порівнянні одиночок перевагу має сука. Як що суки немає - перевагу отримує більш молода собака. Як що порівнюються декілька пар між собою, перевагу отримує пара, вік якої за середньо арифметичним обчислюванням менший.
4.4. Номерам, яки отримали в особистих першостях по окремим видам дипломи І ступеня з найкращими балами присвоюється звання „Польовий Чемпіон" по ведмедю (кабану). При відсутності дипломів І ст. номерам, які отримали дипломи ІІ ступеню з найвищими балами присвоюється звання „Польовий переможець".
При відсутності одночасно дипломів І та ІІ ст. звання не присвоюється.
4.5. При визначенні першості по комплексу робіт номери, які зайняли перше місце з двома дипломами першого ступеня, нагороджуються титулом «Польовий чемпіон» в комплексному заліку (кабан, ведмідь).
При відсутності двох дипломів І ступеня, номер, який зайняв перше місце з дипломами І та ІІ ступеня або двома дипломами ІІ ступеня, нагороджується титулом «Польовий переможець». При відсутності на чемпіонаті номера з дипломами І та ІІ ступеня звання не присуджується.
4.6. Власники собак, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, як по окремим видам, так і в комплексному заліку нагороджуються призами, виділеними на чемпіонат президією ФМСУ.
Заохочувальними призами ФМСУ також нагороджуються власники собак (пса та суці), які показали кращу роботу як по окремим видам, так і в комплексному заліку, та власник найстарішої собаки що отримала дипломи по комплексу робіт.
4.7. Скарги на розцінку роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.
5. Командна першість визначається за результатами роботи всіх трьох номерів команди, які отримали дипломи на чемпіонаті по двох видах з усіма бонусами зазначеними у п.4.2. з доданням додаткових балів за парну роботу:
- на диплом І ступеня - 10 балів;
- на диплом ІІ ступеня - 5 балів.
5.1 Команди, які зайняли 1-3 місця, нагороджуються кубками і грамотами Президії ФМСУ.
6. Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. В цьому разі ініціатори встановлення призів перед початком чемпіонату оголошують умови їх вручення.


Правління ФМСУ

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com