Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
29.10-01.11.2009 - Чемпіонат України серед лягавих і спанієлів по вальдшнепу
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3827   
П'ятниця, 16 жовтня 2009 13:23
НАКАЗ  № 038 /м. Київ - 24.09.2009

З метою визначення кращих лягавих собак та спанієлів і підведення підсумків роботи з мисливського собаківництва
НАКАЗУЮ:

1. Провести Чемпіонат України лягавих собак та спанієлів по вальдшнепу в мисливських угіддях АР Крим. Термін проведення змагань - з

ФМСУ29 жовтня по 01 листопада 2009 р. Місто проведення - плато „Ай-Петрі" (АР Крим). Збір та реєстрація учасників - 29 жовтня 2009 р. до 19-00 (0652)54-48-16).
2. Затвердити Положення „Про Всеукраїнські змагання мисливських собак по вальдшнепу 2009 року" (додається).
3. Відповідальність за організаційно-господарські питання по підготовці та проведенню змагань покласти на голову Кримського регіонального відділення ФМСУ Капітонова В. В. та голову правління ФМСУ Гуріна С. М.
4. Для проведення змагань, здійснення розцінки роботи собак, визначення кращих команд призначити експертні комісії в складі:
№1. (по лягавих)
Голова комісії - Стоячко Анатолій Володимирович (АР Крим, Національна категорія).
Члени комісії: - Дуднік Федір Федорович (м. Дніпропетровськ, І категорія);
- Котляров Сергій Олександрович (м. Миколаїв, ІІ категорія).
№2. (по лягавих)
Голова комісії - Герасютенко Володимир Олександрович (м. Одеса, І категорія).
Члени комісії: - Тюмін Сергій Володимирович (АР Крим, І категорія);
- Сіроштан Сергій Миколайович (м. Кривий Ріг, І категорія).
№ 3 (по спанієлям)
Голова комісії - Черних Олександр Васильович (АР Крим, Національна категорія).
Члени комісії: - Лобков Сергій Вікторович (м. Миколаїв, ІІ категорія);
- Домашовець Олександр Ігорович (м. Виниця, ІІ категорія).

Головний експерт змагань - Грановський Володимир Костянтинович (Національна категорія, м. Київ).
Секретар змагань - Медведєва З.Б.
5. Для часткового відшкодування збитків, пов'язаних з проведенням змагань, встановити внесок у розмірі 150 грн. за одну собаку для індивідуальних та колективних членів ФМСУ, а також учасників з країн СНД. Для команд-учасників з інших організацій вартість участі - 250 грн.
6. Головам обласних осередків ФМСУ забезпечити явку учасників - членів експертних комісій та команд. Допуск собак до змагань регламентується Положенням „Про Чемпіонат мисливських собак по вальдшнепу 2009 року".
7. Проживання учасників Чемпіонату у наметовому містечку. При собі мати необхідне спорядження.
8. Даний наказ довести до відома керівництва обласних осередків і колективних членів ФМСУ, власників мисливських собак, які повинні повідомити про рішення щодо участі в змаганнях правління ФМСУ до 26.10.2009 р.
9. Контроль за виконанням наказу покладаю на З. Б. Медведєву.

Голова правління ФМСУ Гурін С. М.


ПОЛОЖЕННЯ

Про Чемпіонат України лягавих собак та спанієлів по вальдшнепу 2009 року

1. Чемпіонат України мисливських собак по вальдшнепу проводиться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі - ФМСУ) з метою:
1.1 Визначення кращих порід лягавих собак та спанієлів за робочими якостями для подальшого використання їх у племінній роботі.
1.2 Виявлення досягнень і обміну досвідом власників собак, обласних відділень ФМСУ та інших товариств мисливців по розведенню собак і їх польовій підготовці.
1.3 Заохочення власників переможців за найбільш успішну натаску собак.
1.4 Популяризації використання на полюванні собак лягавих порід та спанієлів.
2. На змагання запрошуються:
1) Власники лягавих собак та спанієлів, які мешкають на території Україні і є членами ФМСУ, КСУ чи організацій, котрі є юридичними членами ФМСУ та КСУ. При цьому до змагань допускаються собаки відомого походження (тобто ті, що мають родовідне свідоцтво загальновизнаного зразка) з оцінкою екстер'єру не менше ніж „дуже добре" та диплом за роботу по основних видах дичини.
2) Команди обласних відділень ФМСУ та КСУ, колективних членів ФМСУ та КСУ- одна команда від кожної організації. Склад команди - 4 лягавих собаки, які мають оцінку екстер'єру не нижче „дуже добре" та дипломи по основних видах дичини. Обласні осередки також мають право виставити команду, до складу якої входять не більше, ніж чотири спанієля, дипломованих по пернатій дичині. Командний залік проводиться за трьома кращими собаками. Заявка на склад команди має бути подана до початку роботи першої собаки цієї команди. Командний залік серед спанієлів проводиться за умови наявності не менш 5 команд.
Осередок ФМСУ, на території якого проводяться змагання, має право виставити дві команди, як лягавих так і спанієлів.
3) Команди з інших країн, до складу яких входять собаки, що мають оцінку екстер'єру не нижче «дуже добре», дипломи з основних видів дичини та родоводи загальновизнаного зразка. Команди лягавих та спанієлів з інших країн, собаки яких мають позитивну оцінку екстер'єру та дипломи з основних видів дичини.
3. Для проведення змагань ФМСУ призначається головний експерт змагань, три робочі комісії та секретар.
3.1 Головний експерт змагань стежить за виконанням цього Положення, сумісно з організаторами та секретарем проводить церемонію відкриття, закриття змагань та жеребкування, несе повну відповідальність за правильність визначення місць в особистій та командній першості.
Головний експерт змагань, у разі потреби, має право перерозподіляти собак між робочими комісіями, створювати додаткові комісії, збирати головну експертну комісію для вирішення будь-яких питань.
3.2. Секретар змагань перевіряє документацію собак, узагальнює дані, які надійшли від робочих комісій, оформляє робочі дипломи, отримані собаками, а також сумісно з головним експертом проводить жеребкування, складає список черговості виступів собак визначає командні та індивідуальні місця та приймає участь у церемонії відкриття за закриття змагань.
3.3. Робочі комісії проводять оцінку роботи собак і кожного дня подають головному експерту змагань рапортичку проведених іспитів.
4. До початку змагань проводиться жеребкування команд в присутності капітанів чи представників команд (порядок виступів собак у командах вирішують капітани).
4.1. На роботу кожній собаці виділяється 40 хвилин.
4.2. Перед пуском усі собаки перевіряються на крипторхізм, правильність зубної системи.
4.3. Будь яка собака команди через поважну причину (травма, хвороба тощо) перед пуском її на змагання за письмовою заявкою капітана може бути замінена на запасну. Внесок за вибулу по будь-яких причинах собаку не повертається.
4.4. Капітани команд повинні стежити за своєчасним прибуттям собак-учасниць до експертних комісій. У разі неявки будь-якої собаки до своєї черги, вона знімається зі змагань, а внесок за неї не повертається.
5. Всі собаки, які беруть участь у змаганнях (як в складі команди, так і індивідуально), одночасно приймають участь в особистій першості змагань.
Собакам, які згідно з виступами, отримали прохідний бал, видаються дипломи з обов'язковим зазначенням зайнятого місця в індивідуальній першості змагань. Командна і індивідуальна першість серед лягавих собак та спанієлів визначаються окремо. Визначення індивідуального місця проводиться:
- згідно ступеня диплома;
- згідно загального балу, який отримала собака за робочі якості.
При рівності вищенаведених балів перевага надається:
- лягавій собаці, яка набрала більше балів по основних елементах роботи: „чуття", "майстерність", "постановка, слухняність". При рівності основних елементів - „за стиль";
- спанієлю, який набрав більше балів по основних елементах роботи: „чуття", „подача".
У випадку, коли дані бали однакові, перевагу отримує більш молода собака.
5.1. Собаки, які зайняли перше місце з дипломом першого ступеня, нагороджуються титулом „польовий чемпіон".
При відсутності диплома І ступеня собака, яка зайняла перше місце з дипломом ІІ ступеня, нагороджується титулом „польовий переможець". При відсутності на змаганнях дипломів І та ІІ ступенів собака титулом не нагороджується.
5.2. Власники лягавих собак, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, нагороджуються призами ФМСУ.
Заохочувальними призами ФМСУ також нагороджуються:
- власник наймолодшої собаки, яка отримала диплом на змаганнях;
- власник собаки, яка отримала найвищі єгерські бали ("постановка, слухняність").
5.3. Визначення „Польового Чемпіона" або „Польового Переможця" серед спанієлів проводиться у разі участі в змаганнях більше 15 спанієлів. Власники собак, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, нагороджуються призами ФМСУ. При участі менш 15 спанієлів, встановлюється приз тільки за перше місце.
6. Командна першість змагань визначається за результатами роботи трьох кращих собак команди, які отримали дипломи на змаганнях. При цьому до отриманої суми балів розцінки собак додаються:
- за кожний диплом І ступеня - 20 балів;
- за кожний диплом ІІ ступеня - 10 балів.
При рівності вищенаведених балів порівнюються бали за основні елементи роботи: „чуття" "майстерність", „постановка, слухняність".
6.1 Команди, які зайняли 1-3 місця, нагороджуються грамотами та кубками президії ФМСУ.
6.2 При участі в змаганнях більше, ніж 5 команд спанієлів, проводиться визначення командної першості змагань по цій групі порід. При меншій кількості команд, командна першість по групі порід спанієлів не проводиться.
6.3 Скарги на розцінку роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.
7. Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. В цьому разі ініціатори встановлення призів перед початком змагань оголошують умови їх вручення.

 

Правління ФМСУ

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com